Rümeysa Arslan

Rümeysa Arslan rol aldığı Meleklerin Aşkı isimli dizi ile ekran severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Güzel oyuncu hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Rümeysa Arslan Kimdir? Nereli?

1998 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu baba tarafından aslen Çanakkale’lidir. Çanakkale’de doğmuş annesi öğretmen, babası ise futbol antrenörlüğü yapmıştır. Hem annesinin, hem de babasının mesleklerinden dolayı küçük yaşlardan itibaren yaşantısını farklı illerde geçirmek zorunda kalmıştır. Çanakkale’de doğduktan sonra, Batman Sason, Ankara ve İzmir gibi illerde yaşamış eğitimini de farklı okullarda devam ettirmiştir.

İzmir’de Lise’den mezun olduktan sonra, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünü kazanmıştır. Çok küçük yaşlardan itibaren gitar çalan ve şarkı söyleyen güzel oyuncu müzik ilede bir hayli içli dışlıdır. Sahnede olmayı ve müzik yapmayı çok sevdiği için Haliç Üniversitesi Konservatuvar Opera bölümü sınavlarına girmiş ve kazanmıştır.

Rümeysa Arslan Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.70 cm, kilosu 54, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 23. Maalesef güzel oyuncunun resmi sosyal medya hesaplarını ulaşılamamıştır. Daha önce kulllandığı @arslanrumeysaa instagram hesabı kapanmıştır.

Oynadığı Diziler:

2018 yılında ilk profesyonel oyunculuk deneyimini Show Tv ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Deniz Cengiz karakterine hayat vermiştir. Meleklerin Aşkı isimli dizi de Berkay Hardal, Deniz Kaymak, Gülper Özdemir, Toygan Avanaoğlu ve Ebrar Alya Demirbilek gibi isimler de rol almıştır.

Meleklerin Aşkı-Deniz
Diriliş Ertuğrul- İrene

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz