Berkay Hardal

Berkay Hardal son dönemlerde dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncular arasında yer almaktadır. Peki aslen nereli? kaç yaşında? kimdir? sevgilisi kim? Oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Kasım ayında İstanbul’da dünyaya gelen Berkay Hardal baba tarafından aslen Manisa’lıdır. Burcu Akrep, boyu ise 1.78 cm’dir. Ailenin tek evladı olan Hardal, çocukluk yıllarından itibaren futbolcu olmanın hayalini kurmuş, 3 sene Fenerbahçe spor kulübü alt yapısında top koşturmuştur. Babası ise bir dönem Beşiktaş’ta kaleci olarak spor dünyasında yer almıştır.

İlerleyen yıllarda eğitim hayatını Edirne’de Ekonometri eğitimi üzerine devam ettirmiş ancak oyunculuk kariyeri sebebi ile eğitim hayatını dondurmak zorunda kalmıştır. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanması ise onun için oyunculuk dünyasına girişin bileti olmuştur. Özellikle İnstagram hesabında paylaştığı resimleri ile ciddi takipçi sayısına ulaşmış dikkatleri üzerine çekmiş ve bir menajerin kıskacında kalmış, oyunculuk teklifi alarak oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. 2019 yılı itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 503bin civarındadır.


Daha sonra oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Berkay Hardal ilk oyunculuk deneyimini Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi ile gerçekleştirmiştir. Aslı Enver ve Özcan Deniz gibi usta isimlerin yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi Murat karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisinde Yağmur karakterini canlandırmıştır.

Sık sık sevgilisi var mı? varsa kimdir? sorularının cevabı ise kendisi gibi oyuncu olan Hira Koyuncuoğlu‘dur. Ancak çiftin 2019 yılında ilişkilerini sonlandırdıkları belirtilmiştir. Günümüzde henüz bilinen bir sevgilisi veya birlikteliği yoktur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz