KimNereli.net

Ebrar Alya Demirbilek

Ebrar Alya Demirbilek Kimdir?

Ebrar Alya Demirbilek
Gerçek adı: Ebrar Alya Demirbilek
Doğum Tarihi: 30/09/2013 (7 yaşında)
Eğitim Durumu: İlkokul
Burç: Terazi
Meslek: Oyuncu Youtuber
Doğum yeri: İstanbul

Ebrar Alya Demirbilek Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Ebrar Alya Demirbilek Youtube video kanalında kolay yemek ve tatlı tarifleri, oynadığı oyunlar, söylediği şarkılar, gezdiği yerler ve öğrendiği ilginç şeyler hakkında videolar paylaşmaktadır. Son dönemde ise özellikle oyuncu kimliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ailesi;

Ebrar Alya’nın annesi Leyla Hanım, babası ise Erdal Bey’dir. Babası butik işletmekte, annesi ise ev hanımıdır. Sude isminde bir ablası vardır. Henüz İlköğretim eğitim hayatına yeni başlayacak olsa da şimdiden hem sosyal medya, hem de televizyon dünyasında kendisine çoktan ciddi bir hayran kitlesi oluşturmaya başarmıştır.

Hangi reklam ve dizilerde rol aldı?

Televizyon kanallarında yayınlanan reklamlarında aranan yüzlerinden olan Ebrar Alya 2015 yılında Avea reklam filminde oynamıştır.

Ebrar Alya Demirbilek doğum yeri, doğum tarihi, burcu;

2013 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Terazi burcudur. Henüz 3 aylık iken ekranlar ile tanışan Ebrar Alya Hayat Dediğin dizisinde rol almış ve oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra Yalan Dünya dizisinde Defne Kocabaş, Sen Benimsin dizisinde Lale Bebek ile kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca Evrim Akın‘ın sunduğu Çocuktan Al Haberi isimli programdada yer almaktadır.

2018 yılında ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı adlı dizide Şirin karakterini canlandırmıştır. Daha önce Vecihi Hür Kuş isimli film yer almıştır.

Sosyal medya hesapları da aktif olarak kullanılmaktadır. İnstagram hesabında takipçi sayısı 2019 yılı itibariyle 874 Bin civarındadır. Ayrıca diğer instagram hesabı olan Ebrar’ın Dünyası ebrardemirbilekworld resmi hesabında da takipçi sayısı 135bin ‘dir. Sosyal medya hesabı annesi tarafından yönetilmektedir. Youtube video sitesinde ise abone sayısı 110 Bin civarındadır. Dondurma Yapımı, Anneler Günü Sürprizi, Kurabiye Tarifi, Cupcake tarifi ve omlet tarifi gibi videolarının yanı sıra, paylaştığı birbirinden sevimli videoları herkes tarafından büyük beğeni ile takip edilmektedir. Büyüyünce pilot olmak istesede gelecek yıllarda dizi ve sinema dünyasında sıkça yer alacağa benzemektedir.

Ebrar Alya Demirbilek İstanbul’da doğmuştur ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

2018 yılında ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı adlı dizide Şirin karakterini canlandırmıştır. Günümüzde ise ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Hercai isimli dizide Gül Şadoğlu karakterini canlandırmaktadır.

Ebrar Alya Demirbilek – Dondurma Yapımı | Bölüm 1

Etiketler:

Rol Aldığı Diziler

YORUMLAR

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Kübra sezer 15 Ağustos 2019

    Şekersin canım 😻💚🍬🍬

  2. ays men 5 Şubat 2020

    babası aslen dersim’in pülümür ilçesinden

Ebrar Alya Demirbilek
Gerçek adı: Ebrar Alya Demirbilek
Doğum Tarihi: 30/09/2013 (7 yaşında)
Eğitim Durumu: İlkokul
Burç: Terazi
Meslek: Oyuncu Youtuber
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

462.287 kez okundu

2.

Beren Saat

410.476 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

379.878 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

339.867 kez okundu

5.

Tarık Akan

304.045 kez okundu

6.

Tarkan

248.400 kez okundu

7.

Volkan Demirel

233.461 kez okundu

8.

Emre Mor

208.937 kez okundu

9.

Ersay Üner

205.346 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

203.015 kez okundu