Ebrar Alya Demirbilek

Ebrar Alya Demirbilek Show Tv’de yayınlanan Kahraman Babam isimli dizide Ömrüm karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ebrar Alya Demirbilek Kimdir? Nereli?

2013 yılının Eylül ayında dünyaya gelen minik oyuncu İstanbul doğumludur. Ebrar Alya’nın annesi Leyla Hanım, babası ise Erdal Bey’dir. Babası butik işletmekte, annesi ise ev hanımıdır. Sude isminde bir ablası vardır. İlkokul eğitimine devam eden Alya, hem sosyal medya da hem de televizyon dünyasında ciddi bir hayran kitlesine sahiptir.

Youtube video kanalında kolay yemek ve tatlı tarifleri, oynadığı oyunlar, söylediği şarkılar, gezdiği yerler ve öğrendiği ilginç şeyler hakkında videolar paylaşmaktadır. Çocuktan Al Haberi isimli program ile başladığı serüvenine oyuncu olarak devam etmektedir.

Televizyon kanallarında yayınlanan reklamlarında aranan yüzlerinden olan Ebrar Alya Demirbilek 2015 yılında Avea reklam filminde oynamıştır.

Henüz 3 aylık iken ekranlar ile tanışan Ebrar Alya Hayat Dediğin dizisinde rol almış ve oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra Yalan Dünya dizisinde Defne Kocabaş, Sen Benimsin dizisinde Lale Bebek ile kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca Evrim Akın‘ın sunduğu Çocuktan Al Haberi isimli programa katılmıştır.

2018 yılında ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı adlı dizide Şirin karakterini canlandırmıştır. Daha önce Vecihi Hür Kuş isimli film yer almıştır. Atv’de yayınlanan Hercai dizisinde de Gül Şadoğlu karakterini üstlenmiştir. 2021 senesinde ise Kahraman Babam adlı dizi de Ömrüm karakterini canlandırmıştır.

Ebrar Alya Demirbilek Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.30 cm, kilosu 27, saç rengi sarı, göz rengi mavi, burcu ise terazi’dir. 2021 yılı itibariyle 7 yaşındadır. Sosyal medya hesapları da aktif olarak kullanılmaktadır. @ebrardemirbilekresmi instagram hesabında takipçi sayısı 2021 yılı itibariyle 1,2milyon civarındadır. Sosyal medya hesabı annesi tarafından yönetilmektedir. Youtube video sitesinde ise abone sayısı 122 Bin civarındadır. Dondurma Yapımı, Anneler Günü Sürprizi, Kurabiye Tarifi, Cupcake tarifi ve omlet tarifi gibi videolarının yanı sıra, paylaştığı birbirinden sevimli videoları herkes tarafından büyük beğeni ile takip edilmektedir. Büyüyünce pilot olmak istesede gelecek yıllarda dizi ve sinema dünyasında sıkça yer alacağa benzemektedir.

4 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz