Murat Sakaoğlu

4

Murat Sakaoğlu sosyal medya dışında televizyon dünyasında da oyunculuk ve reklam çalışmaları ile sıkça gündeme gelmektedir. Hakkında merak edilen Kaç yaşında? Nerede Yaşıyor? aslen nereli? boyu ve kilosu gibi bir çok sorunun cevabı.

Murat Sakaoğlu Doğum yeri, doğum tarihi, aslen nereli? Nerede yaşıyor?

1998 yılında dünyaya gelen Murat Sakaoğlu, Yay burcudur. Yaşantısını günümüzde Antalya, Dedeman’da sürdürmektedir. Antalya doğumludur, ancak baba tarafından da aslen Antalyalı olup olmadığı bilgisine ulaşılamamıştır.

Çekmiş olduğu vine videoları ile fenomen olan ve ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Murat Sakaoğlu 2017 yılında KFC reklamlarında yer almıştır. Özellikle son dönemde Youtube kanalı üzerinden yaptığı paylaşımları ile takipçi ve hayran kitlesini genişletmeyi başarmıştır.

Ayrıca Dominos, Yedigün ve Panda reklamlarındada boy gösteren ünlü youtuber, fenomen isim Otel Divane ve Azim Kahramanı Ayşe isimli dizilerde oyunculuk yapmıştır.

Murat Sakaoğlu resimleri;


Mütevazi, sempatik bir o kadar da yakışıklı olan Murat Sakaoğlu özellikle fanları tarafından yakışıklılığı ile sıkça yorumlar almaktadır. Vücudu ile de dikkatleri üzerine çeken Murat Sakaoğlu spor yaparak yaşantısına ve kendisine de dikkat etmektedir.

İleride iyi bir komedyen ve oyuncu olmak istemektedir. Kendisinin belirttiği üzere idol’ü ise Türkiye’nin en iyi komedyeni Cem Yılmaz‘dır.

Son dönemlerde Youtube kanalı üzerinden Kırmızı Koltuk isimli videoları ile paylaşımlar yapmaktadır. Stand-up yaptığı bu videolar ise büyük ilgi ile izlenmektedir. En son İlker Aksum’dan özel oyunculuk dersleri aldığı belirtilmiştir.

Gelecek dönemlerde sıkça televizyon dünyasında dizi ve sinema ile gündeme gelmesi hayranlarının en büyük temennisidir.

Murat Sakaoğlu’nun boyu 1.77, kilosu ise 67’dir. Tablo’da belirtilmiş olan resmi twitter, instagram, facebook ve youtube hesapları ile kendisi hakkında daha fazla bilgi ve videoya ulaşabilirsiniz.

Son olarak yine sosyal medya fenomeni olan Enes Batur ile atışmaları ile gündeme gelmiştir. Batur, Sakaoğlu’nun yardım istediğini, hikayesinde paylaşıp yardım ettiğini ve ardından Youtube videosundan kendisine salladığını aktarmıştır. Sakaoğlu ise buna cevap olarak, Enes’ten beni hikayende paylaş falan demedim, bunlar komple yalan diye cevap vermiştir.

Kırmızı Koltuk Stand-up gösterisi;

4 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz