Maya Başol

0

Maya Başol oyunculuk dünyasına Sen Çal Kapımı isimli dizi ile merhaba demiştir. Hakkında ise kısa süre içinde bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, oynadığı diziler vb. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Maya Başol Kimdir? Nereli?

İstanbul’da dünyaya gelen minik oyuncu henüz 1 yaşında iken çocuk markalarının reklam çalışmalarında yer almaya başlamıştır. Annesi Asya Başol sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Ailenin tek çocuğu’dur. LCW Waikiki başta olmak üzere bir çok firmanın reklam çalışmalarında yer almıştır. Baba tarafından henüz aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Annesinin ismi Asya Başol’dur.

İlk dizi oyunculuk deneyimini Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Eda Yıldız (Hande Erçel) ve Serkan Bolat (Kerem Bürsin) çiftinin kızı olarak kamera karşısına geçmiştir.

Maya Başol Kaç Yaşında?

2015 doğumlu minik oyuncu 2021 yılı itibariyle 6 yaşındadır. Sosyal medya hesapları ebeveynleri tarafından yönetilmektedir. Kendi ismine ait bir de youtube kanalı bulunmaktadır. Youtube video kanalında, eğlenceli videoların yanı sıra, annesi ve babası ile de zaman zaman eğlenceli yemek video paylaşımları gerçekleştirilmektedir. Youtube kanalında günümüz itibariyle 1,89 B civarında abonesi bulunuyor. mayabasol olarak kullanılan resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 422bin civarındadır.

İlginizi Çekebilir :   Almina Kahraman

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz