Kimya Gökçe Aytaç

3

Kimya Gökçe Aytaç Senden Daha Güzel isimli dizide Canan karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Erkenci Kuş dizisinde Polen karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? Boyu, Kilosu kaç? kaç yaşında? Evli mi? Oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

Kimya Gökçe Aytaç tiyatrocu, oyuncu. Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programlama Bölümü’nde eğitim aldığı dönemde, oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Tiyatro kökenli oyuncu ilk oyunculuk deneyimini, Medcezir dizisi ile gerçekleştirmiştir.

Kimya Gökçe Aytaç Nereli?

Kimya Gökçe Aytaç doğma büyüme aslen İstanbul’ludur.

Craft Oyunculuk atölyesinde temel oyunculuk eğitimi. Dialog Anlatım ve İletişim, profesyonel oyunculuk eğitimleri almıştır.

Kimya Gökçe Aytaç Boyu, Kaç Yaşında?

Kimya Gökçe Aytaç 34 yaşında ve 1.75 cm boyundadır. Kilosu 55, göz rengi ela ve burcu kova’dır.
Kimya Gokce Aytac2 1
Oynadığı Sinema ve Diziler:

Kimya Gökçe Aytaç 2022 yılında Senden Daha Güzel adlı dizi de Canan karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Cemre Baysel, Burak Çelik, Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral ve Anıl Çelik gibi isimler de rol almıştır.

Erkenci Kuş isimli dizi de yakışıklı oyuncu Can Yaman ile başrolleri paylaşmıştır.

Senden Daha Güzel (Canan)
Masumiyet (Asu Ilgaz)
Medcezir (Bade)
Yahşi Cazibe
Zeyrek ile Çeyrek (Ayşe)
Gecenin Kraliçesi (Müjde)
Kertenkele (Bahar)
Rüzgarın Kalbi (Cansu)
İdeal Koca
İki Yalancı
Bay Yanlış (İrem Doğan)
Servet
Erkenci Kuş (Polen)
Diriliş Ertuğrul (Evdokya)
Ufak Tefek Cinayetler (Sude)

Ayrıca İstikbal, Papia, Balparmak, Esenora reklamlarında oynamıştır. Rol aldığı sinema filmleri ise Koca Bulma Sanatı, Suda Balık ve Vezir Parmağı’dır.
Kimya Gokce aytac2
2016 yılında İstanbul Profile Kültür Merkezi’nde İdeal Koca ile Sevgili Karım ve Uykusuz isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Ayrıca 2019 yılında Etekler ve Pantolonlar adlı müzikli komedi tiyatro oyununda yer almıştır.

2018’de ise ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. 5. sezonunda diziye katılan Kimya Gökçe, Diriliş Ertuğrul dizisinde Evdokya karakterini canlandırmıştır. 2019 yılında ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisine dahil oldu ve dizide Dizide Sırma müfettiş karakterine hayat vermiştir.

Kimya Gökçe Aytaç Hakkında Gerçekler:

Özel yetenekleri arasında, tekvando, at biniciliği, klasik ve elektro gitar mevcuttur.

Şan Eğitimi almıştır.

2023 yılı itibariyle kullandığı @kimyagokce resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 214bin civarındadır.

Estetiksiz hali gibi bir çok araştırma yapılan güzel oyuncunun estetiği bulunmamaktadır.

Kimya Gökçe Aytaç Eşi Kim? Evlimi?

Kimya Gökçe, 2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gökçe Özyol ile evlenmiştir. Ancak evliliği şiddetli geçimsizlik nedeni ile 2013 yılında son bulmuştur. Çift birbirine karşılıklı etkili eylem, tehdit ve hakaret davası açmıştır. Daha sonra evlerini ayırmış, arkadaşla kahvaltı nedeni ile kavga etmişlerdir. Daha sonra yumruklaştıkları açıklanmış, Gökçe Aytaç’ın ise bu olayda yüz kemiğinin kırıldığı belirtilmiştir. Sorunlu biten evliliğin ardından çiftler oturup düşündükten sonra sakince karar vererek anlaşmalı olarak boşanmışlardır.

3 Yorumlar

  1. Çok güzel ve çok başarılı bir oyuncu hala nasıl oluyorda dizilerde ekranlarda sık sık göremiyoruz. Kimya gökçe aytaç’ sevgi ve selamlar.

  2. Gökçe denen adamla nasil evlenmiş. Adam hic yakısmamis ona. Erkenci Kus dizisinde Demet’ten çok daha gyzel oldugu halde ikinci plana atilmasi haksizlik

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz