KimNereli.net

Kimya Gökçe Aytaç

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

Kimya Gökçe Aytaç
Gerçek adı: Kimya Gökçe Aytaç
Doğum Tarihi: 1989 (30 yaşında)
Medeni Hali: Boşanmış (Gökçe Özyol ile)
Boy: 1.75
Kilo: 55
Meslek: Oyuncu Tiyatrocu
Doğum yeri: İstanbul

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Kimya Gökçe Aytaç Erkenci Kuş dizisinde Polen karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dizide yakışıklı oyuncu Can Yaman‘ın sevgilisi’ni canlandırmıştır. En son Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları.

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro kökenli oyuncu ilk oyunculuk deneyimini, Medcezir dizisi ile gerçekleştirmiştir. Güzel oyuncunun boyu; 1.75, kilosu ise 55’tir. Doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için burç bilgisine ulaşılamamıştır.

Kimya Gökçe Aytaç Rol aldığı reklam, dizi ve sinema filmleri;

Yahşi Cazibe, Zeyrek ile Çeyrek, Kertenkele, Rüzgarın Kalbi, İdeal Koca, İki Yalancı, Servet ve Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca İstikbal, Papia, Balparmak, Esenora reklamlarında oynamıştır. Rol aldığı sinema filmleri ise Koca Bulma Sanatı, Suda Balık ve Vezir Parmağı’dır.

2016 yılında İstanbul Profile Kültür Merkezi’nde İdeal Koca ile Sevgili Karım ve Uykusuz isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

2018’de ise ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul‘un oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. 5. sezonunda diziye katılan Kimya Gökçe Aytaç Diriliş Ertuğrul dizisinde Evdokya karakterini canlandırmaktadır.

Craft Oyunculuk atölyesinde temel oyunculuk eğitimi, Dialog Anlatım ve İletişim, profesyonel oyunculuk eğitimleri almıştır. Özel yetenekleri arasında, tekvando, at biniciliği, klasik ve elektro gitar mevcuttur. Ayrıca şan eğitimi de almaktadır. Gelecek dönemlerde hem dizi, hem de sinema dünyasında bir çok başarılı projede yer alması beklenmektedir. 2018 yılı itibariyle resmi instagram hesabında 80,5 bin civarında takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise takipçi sayısı daha azdır pek aktif olarak twitter hesabını kullandığı söylenemez.

Kimya Gökçe Aytaç evlilik hayatı;

Güzel oyuncu 2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gökçe Özyol ile evlenmiştir. Ancak evliliği şiddetli geçimsizlik nedeni ile 2013 yılında son bulmuştur. Çift birbirine karşılıklı etkili eylem, tehdit ve hakaret davası açmıştır. Daha sonra evlerini ayırmış, arkadaşla kahvaltı nedeni ile kavga etmişlerdir. Daha sonra yumruklaştıkları açıklanmış, Gökçe Aytaç’ın ise bu olayda yüz kemiğinin kırıldığı belirtilmiştir. Sorunlu biten evliliğin ardından çiftler oturup düşündükten sonra sakince karar vererek anlaşmalı olarak boşanmışlardır.

Etiketler:

Rol Aldığı Diziler

YORUMLAR

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Ali 2 Ekim 2017

    Çok güzel ve çok başarılı bir oyuncu hala nasıl oluyorda dizilerde ekranlarda sık sık göremiyoruz. Kimya gökçe aytaç’ sevgi ve selamlar.

  2. Aslı 25 Eylül 2018

    Gökçe denen adamla nasil evlenmiş. Adam hic yakısmamis ona. Erkenci Kus dizisinde Demet’ten çok daha gyzel oldugu halde ikinci plana atilmasi haksizlik

Kimya Gökçe Aytaç
Gerçek adı: Kimya Gökçe Aytaç
Doğum Tarihi: 1989 (30 yaşında)
Medeni Hali: Boşanmış (Gökçe Özyol ile)
Boy: 1.75
Kilo: 55
Meslek: Oyuncu Tiyatrocu
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

379.152 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

314.383 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.875 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.612 kez okundu

5.

Tarkan

221.909 kez okundu

6.

Volkan Demirel

219.284 kez okundu

7.

Emre Mor

193.240 kez okundu

8.

Ersay Üner

188.270 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

179.037 kez okundu

10.

İrem Derici

174.880 kez okundu