Gürberk Polat

Gürberk Polat Kahraman Babam isimli dizi de Murat karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Daha önce Geleceğin Starı isimli yarışmaya katılmış ekran severler tarafından o dönemde tanınmıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gürberk Polat Kimdir? Nereli?

1997 yılının Nisan ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu aslen Eskişehir’lidir. İlk ekran deneyimini Star Tv ekranlarında yayınlanan Geleceğin Starı isimli program ile yaşamıştır. Yarışmaya katıldığı dönemde, skeçteki mimikleri, tiki ve tiplemesi ile hem jüriden hemde seyircilerden tam not almıştır. Yarışmada erkekler dalında başarısı ile birinci olmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü mezunudur.

Oyunculuk kariyeri, Oynadığı sinema ve diziler:

En son Show Tv ekranlarında yayınlanan Kahraman Babam isimli diziye dahil olmuş ve dizi de Murat karakterini canlandırmıştır. Kahraman Babam dizisinde Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Görkem Sevindik ve Nilay Deniz gibi isimler de rol almıştır. 2019 senesinde Umut Evirgen’in yönetmen koltuğuna oturduğu Ben Bir Denizim adlı film de Deniz. Babil dizisinde ise Mert. Ayrıca Kırk Yalan ve Benim Tatlı Yalanım rol aldığı diğer projelerdir.

Gürberk Polat Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.80 cm, kilosu 70, burcu ise koç. 2021 yılı itibariyle yaşı 24. @gurberkpolat olarak kullandığı resmi instagram hesabında ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Yabancı oyuncular arasında Emma Watson’ı çok beğendiğini dile getirmiştir. Bir süre keyif amaçlı çatılarda yaşadığını ve binalar arası geçişleri de bu şekilde sağladığını sözlerine eklemiştir.

We Talent Management bünyesinde oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz