Feryal Sepin

Feryal Sepin son dönemde Kurtuluş Kuş & Burak Bulut ile birlikte seslendirdiği Karalaya Karalaya adlı şarkı ile büyük beğeni toplamıştır. Hakkında merak edilenler, kısaca müzik kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Feryal Sepin Kimdir?

Feryal Sepin şarkıcı, yorumcu ve söz yazarı olarak müzik dünyasında kariyerini sürdürmektedir. Müzik severler tarafından özellikle 2019 yılında katıldığı O Ses Türkiye isimli yarışma ile tanınmıştır. Yarışmada Ben İnsan Değil Miyim? adlı şarkıyı söylemiş Gökhan Özoğuz, Murat Boz ve Yıldız Tilbe’yi kendisine döndürmüştür.

Müziğe başlamasının biraz rastlantı sonucu olduğunu belirtmiştir. Geçmiş dönemde çalışırken işten çıkarıldığını, 3 sezondur O Ses Türkiye’den davet aldığını ve katılmaya karar verdiğini belirtmiştir.

Yarışma döneminde bir tekli yayınlamaya karar vermiş, ardından DMC Müzik ile yoluna devam etmiştir.

İlerleyen süreçte müzik kariyerine başarılı bir şekilde devam etmiş 2020 yılında Masal isimli şarkı ile büyük beğeni toplamıştır. Masal adlı şarkının söz ve müziği Onur Murat’a, aranjesi ise Catwork tarafından yapılmıştır. Şarkı ünlü ismin ilk tekli çalışmasıdır, youtube üzerinden 1 milyonun üzerinde dinlenme sayısına ulaşmıştır.

Daha sonra Ahdım Olsun isimli şarkıyı 2021 yılında müzik severlerin beğenisine sunmuştur. Ardından Sev Yeter isimli şarkıyı seslendirmiştir.

2022 yılında ise Kurtuluş Kuş & Burak Bulut ikilisi ile birlikte Karalaya Karalaya adlı şarkıyı seslendirmiştir. Şarkı neredeyse 1 gün içinde 1 milyona yakın bir izlenme sayısı elde etmiştir.
Feryal Sepin

Feryal Sepin Nereli?

Feryal Sepin doğma büyüme aslen İzmir’lidir.

Ancak başarılı ismin henüz doğum tarihi, kaç yaşında olduğu, boyu ve kilosu gibi diğer merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Bodrum Türkbükü Üzüm Kızı’nda sahne almıştır. İzmir Bornova Zilli Plus, Kıbrıs Elexus otel ve daha pek etkinlik ve mekanda sahne almıştır, almaya da devam etmektedir.

Resmi twitter hesabı kullanıcı ismi @feryalsepin, instagram hesabı kullanıcı ismi ise @feryal.sepin ‘dir. Ayrıca youtube video kanalı bulunuyor ancak pek aktif olarak kullanmamaktadır.


1 Yorum

  1. Feryal Sepin harika bir sese sahip. Daha çok albüm, şarkı ve single çalışması bekliyoruz kendisinden. Başarılar Feryal her zaman takipteyiz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz