Fatih Yasin

Fatih Yasin internet dünyasında Kafalar ile birlikte ciddi hayran kitlesine ulaşmıştır. Kafalar Youtube kanalının abone sayısı 7,34 Mn civarındadır. Fanları ve hayranları tarafından sıkça bir çok sorunun muhatabı olan ünlü isim kimdir? boyu, kilosu, kaç yaşında? ve daha bir çok soru merak konusudur.

Nasıl Fenomen Oldu? Kafalar İle Tanışması ve Kariyeri:

Üniversite öğrencisi olduğu dönemde Atakan Özyurt ile tanışmıştır. Birlikte çektikleri videoları internet ortamında paylaşmaya başlamış ve kısa sürede iyi bir kitle elde etmişlerdir. İlk dönemde Vine ile yayınladıkları videoları büyük ilgi görmüştür. Sonraki dönemde Bilal Hancı ile de tanışmışlardır ve beraber Kafalar Kanalı’nı açarak Youtube serüvenine adım atmışlardır.

Fatih Yasin Kimdir? Nereli?

Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümü mezunudur. 1993 yılının Ekim ayında dünyaya gelmiştir, burcu ise Akrep’tir. Her ne kadar internet ortamında baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamış olsa da, Fatih Yasin’in anne tarafından Kastamonu, baba tarafından ise aslen Sivas’lı olduğu belirtilmiştir. (Belirtilmiş olan bilgiler bir ziyaretçimizin bize iletmiş olduğu bilgilerdir.) Ancak kesin bir bilgi olmadığını da belirtmek isteriz.

Günümüzde sadece internet ortamında ki takipçilerine değil, televizyon dünyasının yanı sıra bir çok ünlününde büyük bir ilgi izlediği Kafalar Grubu ciddi çıkışını sürdürmektedir.

Fatih Yasin Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Hakkında özellikle takipçileri tarafından merak edilen bir soruda boy konusudur. Ünlü ismin boyu 1.68 cm’dir. Hatta instagram hesabı üzerinden Berkay ile birlikte çekilen bir resmi paylaşmış, altına esprili bir dille ben kısa değilim, Berkay tahtanın üstünde notu düşmüştür. Kilosu ise 63 ile 66 arasındadır.

2016 yılında sevgilisi olduğu yönünde Melis Kılıç ile ismi anılmıştır. Ancak bu bilgi teyit edilememiştir. Günümüzde ise sevgilisi var mı?, yok mu? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır. 9 Temmuz 2018 tarihinde ünlü sanatçı Ajda Pekkan ile birlikte, Harbiye Açık Hava Konserinde Kafalar Grubu bir düet gerçekleştirmiştir.

Resmi instagram hesabını fatihyasinim olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 2,4milyon civarındadır.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz