Eylül Tumbar

Eylül Tumbar Kendi Düşen Ağlamaz isimli dizi için kamera karşısında! Daha önce Netflix platformunda yayınlanan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne isimli dizi ile dikkat çekmiştir. Genç isim hakkında merak edilenler, oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eylül Tumbar Kimdir?

Eylül Tumbar tiyatrocu, oyuncu. Us İletişim Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü’nde eğitim almıştır. Oyunculuk serüveni 15 yaşında sadece keyif almak için gittiği bir oyunculuk eğitimi sonrasında başlamıştır. İlk zamanlar kendisini bu kadar ait hissedeceğini tahmin etmediğini ancak zamanla profesyonel olarak oyunculuk fikrine sıcak baktığını belirtmiştir.
eylul tumbar resimleri jpg

Eylül Tumbar Nereli?

Eylül Tumbar İzmir’lidir. Aslen İzmir’li olan başarılı ismin menajerliğini Emre Akbaş üstlenmektedir.

Oynadığı Sinema Film, Dizi:

Eylül Tumbar 2023 yılında Netflix platformunda yayınlanan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de Bambi Begüm karakterini canlandıran güzel ismin bu dizi ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği proje olmuştur. Dizi de ayrıca Birand Tunca, Deniz Karaoğlu ve Melisa Sözen gibi isimler de rol almıştır.

Dizi 6 bölüm den oluştuğu için tadına doyum olmamış, bu nedenle dizinin devam edip etmeyeceği merak konusu olmuştur. Bu konu hakkında ise Tumbar, sürpriz henüz net bir şey söylemek mümkün değil açıklamasında bulunmuştur.

Güzel oyuncu 2023 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de Alize Soner karakterini canlandırmıştır. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi oyuncuları Enes Koçak, Hakan Yılmaz, Hivda Zizan Alp, Serhan Onat, Selen Soyder, Berat Yenilmez, Yiğit Kaan Yazıcı, Çağla Boz, Sait Genay, Yiğit Kalkavan, Yonca Cevher Şahinbaş ve Sema Çeyrekbaşı gibi isimlerden oluşmuştur.

Masumlar Apartmanı dizisine de dahil olacağı yönünde haberler çıkmış olsada o dizi de rol almamıştır.
eylul tumbar kimdir jpg

Eylül Tumbar Boyu, Kilosu

Eylül Tumbar 1.64 boyunda ve 48 kilodur.

Eylül Tumbar Kaç Yaşında?

Eylül Tumbar 21 yaşındadır. Doğum tarihi 19 Ağustos 2002, burcu ise aslan’dır.

Hakkında ekran severler bir çok yorum yapmakta, özellikle Afra Saraçoğlu ve Ceyda Kasabalı ‘ya çok benzetilmektedir.

Hakkında en çok sevgilisi kim? evlimi? gibi soruların cevabı merak konusudur. Genç oyuncu bekar’dır, magazin ve medya dünyasına yansıyan herhangi bir birlikteliği bulunmamaktadır.

Resmi instagram hesabı @eylultumbar ‘dır. Seyahat etmek, gezmek, doğada vakit geçirmek ve yüzmekten büyük keyif aldığını belirtebiliriz. Ayrıca en büyük hobilerinden birisi de fotoğraf çekmektir. Annesi, ailesi gibi pek çok soru merak edilmekte, en kısa sürede tüm bilgiler ile biyografisi tekrar güncellenecektir.
Eylul Tumbar2

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz