Enes Koçak

Enes Koçak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Enes Koçak Kimdir?

Enes Koçak manken/model, sinema, film, dizi oyuncusu. Bahçeşehir Üniversitesi’nde eğitim hayatını sürdürmektedir. Kanal D ve Mednova Yapım’da çalışmıştır. Yaşantısını günümüz itibariyle İstanbul’da sürdürmektedir.

Oyunculuk kariyeri öncesinde katıldığı Miss & Mr Model yarışması ile dikkat çekmiş, yarışmada 1. olmuştur. Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim günümüz itibariyle oyuncu olarak kariyerine devam etmektedir.

Enes Koçak Kaç Yaşında?

Enes Koçak 24 yaşındadır, Doğum tarihi 1999.

Enes Koçak Nereli?

Enes Koçak doğma büyüme aslen İstanbul’ludur, ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.
enes kocak3 jpg
İlk dizi oyunculuk deneyimini Hakim isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Kraliçe adlı dizi de Burak karakteri için kamera karşısına geçmiştir. 2023 yılında ise Eylül Tumbar, Hakan Yılmaz ve Selen Soyder gibi isimlerinde rol aldığı Kendi Düşen Ağlamaz isimli dizide rol almış ve Serkan Darıcı karakterini canlandırmıştır.

Enes Koçak Boyu, Kilosu

Enes Koçak 1.90 boyunda ve 84 kilodur.

En fazla merak edilen sorulardan biriside sevgilisi kim? evlimi? sorusunun cevabı. Bekar olan genç oyuncunun henüz magazin dünyasına yansıyan herhangi bir birlikteliği bulunmamaktadır.

Yakışıklı oyuncunun resmi instagram hesabı @eneskocak__ ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz