Emre Kıvılcım

Emre Kıvılcım hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 yılının Eylül ayında dünyaya gelen Emre Kıvılcım aslen Malatya doğumludur. Boyu 1.82 cm, kilosu 78, burcu ise başak’tır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini Elif adlı dizide Selim karakteri ile gerçekleştiren yakışıklı oyuncu bu dizide ekran severlerden tam not almıştır.

İlk sinema deneyimini ise 2006 senesinde Zeytinyağlı Yiyemem Aman ile gerçekleştirmiştir.

En son Fox Tv ekranlarında yayınlanan Hakkı Ergök, Zeynep Çamcı, Hatice Aslan ve Alican Yücesoy gibi isimlerinde rol aldığı Adı Zehra dizisinde Genco Yaman karakteri ile oyunculuk kariyerini devam ettirmiştir..

Yakışıklı oyuncu Emre Kıvılcım bekar’dır.


Asıl mesleği kimya mühendisliği olan Kıvılcım, üniversite eğitimini 2012 yılında tamamlamış ardından bir süre iş güvenliği uzmanı olarak çalışmıştır. Ayrıca çalıştığı dönemde oyunculuk eğitimi almıştır.

Oynadığı sinema filmleri;

2006 – Zeytinyağlı Yiyemem Aman
2017 – Cinayet-i Aşk (Selim)
2019 – Kim Daha Mutlu? (Hakan Haksun)

2014 yılında Elif isimli dizide Selim, 2018 yılında ise Adı Zehra isimli dizide Genco Yaman karakterini canlandırmıştır. Maalesef en fazla merak edilen sevgilisi var mı? varsa kimdir? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan başarılı oyuncunun günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 612bin civarındadır.

1 Yorum

  1. 1991 doğumlu yazıyor ilk dizisi 2006 yazıyor yani 15 yaşındamıydı ki diziye baktığmızda hiçde öyle gözükmüyor bu resmen insanları aldatmadır site bence uyduruk

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz