Emirhan Çakal

Emirhan Çakal son dönemlerde rap dünyasının en başarılı isimlerinden biri olarak göze çarpmıştır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Emirhan Çakal Kimdir?

Emirhan Çakal rap sanatçısı ve söz yazarıdır. 2020 senesinde profesyonel müzik kariyerine adım atan ünlü rapçı sahnede Çakal soyismini kullanmaktadır. İlk şarkısı ile Reckol ile birlikte çıkarmış olduğu Kanalım Yok isimli parça olmuştur.

Daha önce butik işletmiş, ticaret ile uğraşmış, kıyafet alım satımı ve pazarlama işleri ile ilgilenmiştir. Reckol ile tanıştıktan sonra müzik dünyasına giriş yapmıştır. Kötü yorumların kendisi için iyi yorumlardan çok daha değerli olduğunu belirtmiştir.

Özellikle Puşt şarkısı sonrasında hayatında köklü bir değişiklik olmuştur. Her geçen gün başarı basamaklarını hızla tırmanmış ve bugünlere ulaşmıştır.
emirhan cakal kac yasinda jpg

Çakal Boyu, Kaç Yaşında?

Emirhan Çakal 29 yaşında ve 1.75 boyundadır.

Ünlü isim rap müzik ve söz yazarlığının yanı sıra yakışıklılığı ve dövmeleri ile de hayranları tarafından büyük beğeni ile karşılanmaktadır. Kendisine eski rapçileri değilde, ancak bu kadar kısa süre içinde böylesine ciddi bir başarıya ulaşmış bir rapçi varsa rakip olarak görebileceğini sözlerine eklemiştir.

Emirhan Çakal Nereli?

Emirhan Çakal aslen Bursa, Osmangazi’lidir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @cakal.95 ‘dir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 713bin civarındadır.

Seslendirdiği parçalar hayranları tarafından milyonlarca kez dinlenmiş ve youtube kanalında izlenmiştir.

Bazı şarkıları ise, Mingoflalar, Puşt, Glock, Gostoso, Benimle Gel, Perros Blancos Freestyle, Dünya Fani, GLOCK 2.0, RARI, Lütfen, Çarşamba Tatili, SENORITA SINYALE. FIJI, MINATOXKUSHINA, Rıv Rıv Rıv, Günaydın, Düşeş, Pişman, Mahvettim, Antrikot, İmdat ve Paradoks (Albüm).

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz