Reckol

0

Reckol rap dünyasının sevilen isimlerindendir. Hakkında sık sık kaç yaşında? nereli? gerçek ismi nedir? gibi bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Reckol Kimdir?

Reckol rap dünyasında son dönemlerin en fazla takip edilen isimlerindendir. Rapçi ve müzisyen olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Reckol Gerçek İsmi Nedir?

Reckol’un gerçek adı Recep Eker ‘dir. Ünlü rapçi, 2 kardeştir.

Geçtiğimiz dönemde Çakal ile birlikte Netd YouTube kanalına konuk olmuştur. Röportaj’da Perros Blancos şarkılarının kendileri açısından önemi hakkında konuşmuş, Belirli kulvarlarda aynı şekilde zıpladığımız, enerjimizi paylaştığımız bir şey. Aynı zamanda vücudumuza kazıyacak kadar önem verdiğimiz bir oluşum açıklamasında bulunmuştur.

Reckol Boyu, Kaç Yaşında?

Reckol 23 yaşında ve 1.74 boyundadır. Doğum tarihi 15 Aralık 2000, burcu ise yay’dır.

En son Zeki Müren (Official Music Video) 10 Haziran 2022 tarihinde müzik severler ile buluşmuş kısa süre içinde 1 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşmıştır.

Reckol Nereli?

Reckol aslen Bursalı’dır.

Mahlasının ne anlama geldiği sorusuna hiç bir anlamı olmadığını, çocukluk yıllarından bu yana kendisine Reckol olarak hitap edildiğini dile getirmiştir.

Resmi instagram hesabıını @reckol17yen kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 416bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz