KimNereli.net

Danla Biliç

Danla Biliç Kimdir?

Neslihan Damla Akdemir
Gerçek adı: Neslihan Damla Akdemir
Doğum Tarihi: 05/10/1994 (25 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.65
Kilo: 61
Burç: Terazi
Meslek: Fenomen Makyaj Uzmanı Youtuber
Mezuniyet: Beykent Üniversitesi
Doğum yeri: Kütahya

Danla Biliç Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Danla Biliç makyaj videoları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kısa sürede milyonlarca takipçi sayısına ulaşmıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? nereli? evlimi? sevgilisi varmı? ailesi gibi. İşte soruların cevapları.

Danla Biliç Doğum yeri, yaşı, doğum tarihi, aslen nereli?

Gerçek ismi Neslihan Demir Akdemir’dir. Aslen 5 Ekim 1994’te dünyaya gelmiş, Kütahya doğumludur. 2018 yılı itibariyle 24 yaşındadır. Burcu ise Terazi‘dir. Boyu 1.65 cm, kilosu ise 61’dir.

Bir kız kardeşi vardır. Paylaştığı videoda çok sormuşsunuz, evet kız kardeşim, annemiz aynı, babalarımız farklı diye yanıt vermiştir. Ardından ise esprili bir dille ben daha güzelim, bu nedenle benimle fazla takılmıyor yazmıştır.

Özellikle bir dönem Twitter hesabı üzerinden yerli ve yabancı futbolcular ile iletişime geçmiş, kendisini trans birey olarak tanıtmıştır. Bir çok sosyal medya kullanıcısını ise trolleyerek ilginç tepkiler almıştır. Sıkı bir Galatasaray taraftarıdır.

Uzun süre insanlar Danla Biliç’in transeksüel olup olmadığını konuşmuşlardır. konuşmuşlardır. Bu konu ile ilgili ise çok eğlenceli bir dönem olduğunu, Transeksüel olarak anılmaktan ise asla gocunmadığını belirtmiştir.

Danla Biliç Eğitim hayatı, mezuniyeti;

Başarılı vlogger, youtuber Danla Biliç, Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde Lisans eğitimine devam etmektedir.

Youtube kanalı üzerinden makyaj videolarında sert eleştirileri ile fenomen olmuştur. Kısa sürede ise hem samimi, hem de doğal kimliği ile milyonların sevgilisi haline gelmiştir.

Ayrıca paylaştığı videolara verdiği isimler ile de ilgiyi üzerinde toplayan Danla Biliç sonrasında ise kendi makyaj markasını oluşturmuştur.

Danla Biliç sevgilisi varmı? varsa kimdir?

Bu sorunun cevabı son yaptığı paylaşımlar neticesinde evet’tir. Sevgilisinin yaptığı iş gereği ona Tatlıcı diyen Danla Biliç’in sevgilisinin gerçek ismi ise Berat’tır.

Altta TATLICI İLE NASIL TANIŞTIK! OYUN OYNADIK! başlıklı videosu;

Youtube video kanalında 1.8 milyondan fazla bir takipçiye sahip olan Youtuber, Danla Biliç’in kanalı bir ara kısa süre kapanmıştır. Takipçilerinden birinin neden kanalı kapattın mesajı’na Danla Biliç kurcalıyordum kapandı cevabı vermiş kanal kısa bir süre sonra tekrar açılmıştır.

Bir röportaj’da en fazla birlikte makyaj yapmak istediğin ünlü kimdir sorusuna ise bu da sorumu tabiki Kylie Jenner diye cevap vermiştir.

İnstagram hesabında 3.1 Milyon takipçi bulunmaktadır. Hesabını İrem İçel, Merve Özkaynak ve Tuğba Altıntop gibi bir çok ünlü isim de takip etmektedir.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Saadettin Pınar 5 Ocak 2019

    Futbolcularla trans olarak değil birlikte olduğu İçin ünlü oldu düzeltiniz bunu bence çünkü 20-30 dan fazla futbolcu ile ard arda haberi çıkıp hepsi ile görüşme ayarlamaya çalışmış sonra ise bu şeyleri unutulup makyaja çevirdi olayı

Danla Biliç
Gerçek adı: Neslihan Damla Akdemir
Doğum Tarihi: 05/10/1994 (25 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.65
Kilo: 61
Burç: Terazi
Meslek: Fenomen Makyaj Uzmanı Youtuber
Mezuniyet: Beykent Üniversitesi
Doğum yeri: Kütahya
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

379.156 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

314.385 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.876 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.612 kez okundu

5.

Tarkan

221.909 kez okundu

6.

Volkan Demirel

219.284 kez okundu

7.

Emre Mor

193.241 kez okundu

8.

Ersay Üner

188.270 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

179.038 kez okundu

10.

İrem Derici

174.882 kez okundu