Danla Biliç

3

Danla Biliç makyaj videoları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kısa sürede milyonlarca takipçi sayısına ulaşmıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? nereli? evlimi? sevgilisi varmı? ailesi gibi. İşte soruların cevapları.

Doğum yeri, yaşı, doğum tarihi, aslen nereli?

Gerçek ismi Neslihan Demir Akdemir’dir. Aslen 5 Ekim 1994’te dünyaya gelmiş, Kütahya doğumludur. 2018 yılı itibariyle 24 yaşındadır. Burcu ise Terazi’dir. Boyu 1.65 cm, kilosu ise 61’dir.

Bir kız kardeşi vardır. Paylaştığı videoda çok sormuşsunuz, evet kız kardeşim, annemiz aynı, babalarımız farklı diye yanıt vermiştir. Ardından ise esprili bir dille ben daha güzelim, bu nedenle benimle fazla takılmıyor yazmıştır.

Özellikle bir dönem Twitter hesabı üzerinden yerli ve yabancı futbolcular ile iletişime geçmiş, kendisini trans birey olarak tanıtmıştır. Bir çok sosyal medya kullanıcısını ise trolleyerek ilginç tepkiler almıştır. Sıkı bir Galatasaray taraftarıdır.

Uzun süre insanlar Danla Biliç’in transeksüel olup olmadığını konuşmuşlardır. konuşmuşlardır. Bu konu ile ilgili ise çok eğlenceli bir dönem olduğunu, Transeksüel olarak anılmaktan ise asla gocunmadığını belirtmiştir.

Danla Biliç Eğitim hayatı, mezuniyeti;

Başarılı vlogger, youtuber Danla Biliç, Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde Lisans eğitimine devam etmektedir.

Youtube kanalı üzerinden makyaj videolarında sert eleştirileri ile fenomen olmuştur. Kısa sürede ise hem samimi, hem de doğal kimliği ile milyonların sevgilisi haline gelmiştir.

Ayrıca paylaştığı videolara verdiği isimler ile de ilgiyi üzerinde toplayan Danla Biliç sonrasında ise kendi makyaj markasını oluşturmuştur.

Danla Biliç sevgilisi varmı? varsa kimdir?

Bu sorunun cevabı son yaptığı paylaşımlar neticesinde evet’tir. Sevgilisinin yaptığı iş gereği ona Tatlıcı diyen Danla Biliç’in sevgilisinin gerçek ismi ise Berat’tır.

Youtube video kanalında 1.8 milyondan fazla bir takipçiye sahip olan Youtuber, Danla Biliç’in kanalı bir ara kısa süre kapanmıştır. Takipçilerinden birinin neden kanalı kapattın mesajı’na Danla Biliç kurcalıyordum kapandı cevabı vermiş kanal kısa bir süre sonra tekrar açılmıştır.

Bir röportaj’da en fazla birlikte makyaj yapmak istediğin ünlü kimdir sorusuna ise bu da sorumu tabiki Kylie Jenner diye cevap vermiştir.

İnstagram hesabında 3.1 Milyon takipçi bulunmaktadır. Hesabını İrem İçel, Merve Özkaynak ve Tuğba Altıntop gibi bir çok ünlü isim de takip etmektedir.

3 Yorumlar

  1. Futbolcularla trans olarak değil birlikte olduğu İçin ünlü oldu düzeltiniz bunu bence çünkü 20-30 dan fazla futbolcu ile ard arda haberi çıkıp hepsi ile görüşme ayarlamaya çalışmış sonra ise bu şeyleri unutulup makyaja çevirdi olayı

  2. Danla biliç’in son zamanlarda kendisini merak edip araştırmak istedim. ve senin altta ki şu yorumuna “Hadi be oradan! Ünlenen kişi kadın olunca nasılda belden aşağı haberlere inanmak kolayınıza geliyor. Senin böyle söylemenin tek sebebi kadının sahip olduğu başarıyı kabul edememendir. Bir de kim bilir engel yedin, birşey yaptın, aşıksın ve sallanmadın yada bu yüzden sinirini çıkartmaya çalışmışsın bu şekilde. Bir kadın olarak, başka başarılı bir kadının hakkında bu şekilde konuşup cevapsız kalmamanı kabul edemem! Hadsiz sen önce dünyada ne işe yarıyorsun erkek halinle haber sitelerinden seviyesiz boş konuşmaktan başka onu düşün!” demek istiyorum vesselam…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz