Elanur Pat

1

Elanur Pat hakkında merak edilen tüm sorulara cevaplar. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2000 yılının Kasım ayında dünyaya gelen başarılı isim aslen baba tarafından Ordu’ludur. Burcu oğlak’tır, boyunun ise bir çok kaynakta 1.69 cm olduğu belirtilmektedir.

Yalova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde eğitim hayatını sürdüren Elanur Pat Twitch yayınları ile tanınmıştır. Yazılım Mühendisliği üzerine eğitimini sürdürmek istemektedir. WEB Developer & Grafik Tasarım üzerine yoğunlaşmış olsada günümüz itibariyle daha çok yayın hayatına önem verdiğini belirtebiliriz. Şimdilik yayın yapmaktan keyif aldığı için yaptığını ama ilerleyen dönemlerde ona görev fikrini de değiştirebileceğini belirtmiştir.


Sosyal medya da RunalexX kullanıcı adı ile tanınan güzel isim Tatlı mı Cringe mi (Bela) klibi ile trend olmayı başarmış ve tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. 21 Ağustos 2019 tarihinde Youtube video sitesinde yayınlanan klip 20 Milyon civarında izlenme rekoruna ulaşmıştır. Ayrıca Elanur Pat’ın bu başarısı yapımcılarında dikkatlerinden kaçmamıştır.

19 Kasım 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Elanur Pat arkadaşları ile sabahlara kadar oyunlar oynadığını, arkadaşlarının desteği ile de yayın yapmaya karar verdiğini dile getirmiştir. İlk oynadığı oyunlar Counter Strike 1.6 ve GTA San Andreas. Oyunlara ilgisi erkek kardeşi sayesinde başlamıştır.

En sevdiği oyun tarzı FPS oyunları özellikle CS:GO. Twitch’te takip etmekten ve izlemekten keyif aldığı yayıncılar arasında Elraenn (Tuğkan Gönültaş), RaufBaba ve wtcN (Ferit Karakaya) gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 707bin civarındadır. Youtube video kanalında 199 B abone, Twitch hesabında ise 226 Bin civarı takipçisi bulunmaktadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz