Eda Biçim

0

Eda Biçim hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kimdir? eğitimi, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Aralık ayında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olmuştur. Burcu yay, boyu 1.66 cm, kilosu ise 53.. Aslen Kocaeli İzmit’lidir. Tekstilci bir ailede yetişmiş, küçük yaşlarda iken anne ve babası ayrılmış ardından İstanbul’a yerleşmiştir.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Eda Biçim, yine sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Ali Biçim’in kız kardeşidir. Abisi Ali Biçim oyuncu, sunucu ve sosyal medya fenomeni olarak tanınmaktadır. Cihan Albayrak, Mesut Can Tomay ve Ali Biçim ile birlikte youtube video kanalında bir çok video paylaşımında bulunmuştur.

Eda Biçim sosyal medya hesapları;

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan başarılı ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 91bin civarındadır. 2020 yılının Nisan ayında kendisine ait bir youtube kanalını aktif etmiştir. Ancak bu kanalı çok aktif bir şekilde kullanmadığı görünmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz