Zeynep Selimoğlu

Zeynep Selimoğlu hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? hangi dizi ve sinema filmlerinde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2007 yılında dünyaya gelmiş, İstanbul doğumludur. Boyu 1.55 cm, kilosu ise 41’dir. Maalesef henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Oyunculuğun yanı sıra, Lise’de eğitim hayatını sürdürmektedir. Lise öncesinde Doğa-Oxford’da ortaokul eğitimini tamamladığı belirtilmektedir.

Zeynep Selimoğlu eğitimi ile birlikte Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi de almaktadır. Glamorous Celebrity Management Agency Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

2016 senesinde Mahalle isimli sinema filmi ile Beyaz perde de ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. 2017 yılında ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve Bizim Hikaye dizisinde Kiraz karakterini canlandırmıştır.

Sosyal medya hesapları ebeveynleri tarafından yönetilmektedir. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 53,7bin civarındadır.

3 Yorumlar

    • Bende 2007 liyim lise bire gidiyorum 4×4 uygulaması diye bişey vardı o zamanlar o yüzden erken başladık okula

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz