Zeynep Koçak

0

Zeynep Koçak hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? eğitimi, oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1983 yılının Ağustos ayında Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu Zeynep Koçak, baba tarafından aslen Konya’lıdır. Burcu başak, boyu 1.70 cm, kilosu ise 56’dır.

Ted Ankara Koleji ardından, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ekran severler tarafından özellikle BKM Mutfak ekibi ile tanınan Koçak, yakın dönemde reklam ve sinema projelerindede yer almıştır. Eğitim hayatı süresince çeşitli klip ve kısa film de yönetmenlik gibi görevleri üstlenmiştir. 2007 yılında, 5 m2’lik bir odada fotoğraf makinesi olmadığı için, handycamle çektiği müdahale – intervention isimli kısa filmi, Bursa İpek Yolu Film Festivalinden Jüri Özel Ödülü almıştır.

Oynadığı sinema filmleri, projeler;

2008, 2009 – 2010 – Çok Güzel Hareketler Bunlar (Zeynep)
2009 – Neşeli Hayat (Sinema)
2010 – Çok Filim Hareketler Bunlar (Sinema)
2015 – Tiktak
2016 – Küçük Esnaf (Ezel) (Sinema)

Küçük Esnaf adlı sinema filmini oyuncu İbrahim Büyükak ile birlikte yazan isim olmuştur. Bir dönem Hürriyet Kelebek’te Pazar ve Çarşamba günleri köşe yazmıştır. Bir dönem BKM Mutfak ekibinde de birlikte yer aldığı ünlü isim Oğuzhan Koç ile nişanlı kalmış, daha sonra ayrılmıştır. 2018 yılında ise oyuncu Batuhan Begimgil ile birlikte kameralara yansımış ancak konu hakkında bir açıklama yapılmamıştır. Günümüzde sevgilisi var mı? varsa kim? sorularının cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.

Başarılı oyuncu 2019 yılının Aralık ayında babasının yitirmiştir. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 79,3bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz