Oğuzhan Koç

Oğuzhan Koç 13 Mayıs 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ekran severler tarafından özellikle Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli güldürü programı ile tanınmıştır. Ardından Tv 8 ekranlarında yayınlanan 3 Adam programını Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile birlikte sunmuştur. Diğer bir yandan sesininde güzel olması sebebi ile 2013 senesinde Ben Hala Rüyada albümünü müzik severler ile buluşturmuştur.

Bursa’da Devlet Konservatuvarı’nda müzik eğitimi almıştır. Ardından Gazi Anadolu Lisesi’nde okuduğu dönemde Eser Yenenler ile tanışmıştır. Bir sene İzmir 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde okumuş ardından İstanbul’a dönüş yaparak İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümü’nden mezun olmuştur.

Oğuzhan Koç aslen Erzincan Refahiye’lidir. Erzincan depremi sonrası ailesi ile birlikte Bursa’ya yerleşmişlerdir.

8 sezen oyuncu Zeynep Koçak ile birliktelik yaşamış ancak 2015 yılında ayrılmışlardır.

2013 yılında Ben Hala Rüyada isimli albüm ile müzik piyasasını giriş yapan Oğuzhan Koç Çok Güzel Hareketler Bunlar, Neşeli Hayat, Çok Film Hareketler Bunlar ve Bana Baba Dedi dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.

2 Yorumlar

  1. eeee kardeşimiz hemşerimiz onu her konuda desdekliyoruz ve seviyoruz yanındayız bir erzincanlı olarak rabbim yolunu açık etsin oğuzhan kardeş

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz