Yiğit Yapıcı

Yiğit Yapıcı Bir Küçük Gün Işığı isimli dizi ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Başarılı oyuncu hakkında hayranları tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yiğit Yapıcı Kimdir?

Yiğit Yapıcı sinema, dizi ve tiyatro oyunculuğunun yanı sıra seslendirme sanatçısıdır. Eğitimi: MSGSÜ Devlet Konservatuvarı | Tiyatro. Eğitim hayatına, Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünde başlamış, daha sonra İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimlerini sürdürmüştür.

Bugüne kadar bir çok kurumsal markanın, firmanın reklam çalışmalarında seslendirme yapmıştır. Bunlardan bazıları, Allianz, Dockers, Haribo, KFC, Mavi Jeans, Onur Air, Ozmo ve Vestel.

Yiğit Yapıcı Boyu, Kaç Yaşında?

Yiğit Yapıcı 34 yaşında ve 1.78 boyundadır. Burcu balık, kilosu ise 75. Doğum tarihi ise 2 Şubat 1990. Koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır.
yigit yapici5

Yiğit Yapıcı Oynadığı Diziler:

Yiğit Yapıcı 2022 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı isimli dizi de Hakan karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizinin senaristi Özgür Evren Heptürk, yönetmeni ise Emre Kabakuşak. Dizi de ayrıca Berk Oktay, Gizem Ünsal, Seray Kaya, Şeyma Korkmaz ve Beran Kotan gibi isimler de rol almıştır.

Bir Küçük Gün Işığı (Hakan)
Ex Askim (Cihangir)
Akıllara Seza
Siyah Beyaz Aşk

Sefiller adlı tiyatro oyununda sahne almıştır. Geçmiş dönemde Artiz Mektebi isimli programda da yer alan yakışıklı oyuncu resmi instagram hesabını @yigityap ismi ile kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz