Yaren Alaca

Yaren Alaca sosyal medya dünyasının ciddi bir hayran kitlesine sahip olmayı başaran fenomen isimlerindendir. Hakkında ise genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen Yaren Alaca Bursa doğumludur. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte, aslen Yugoslavya Göçmeni’dir. Ailesi Bursa’da yaşamakta, anne ve babasının ayrı olduğunu belirtmiştir.

Yaren Alaca boyu, kilosu, burcu;

Burcu ikizler’dir, burcunun tüm özelliklerini taşıyan ünlü ismin ensesinde ise onu temsilen bir dövmesi bulunmaktadır. Yüzünde estetik yoktur, sadece dudaklarında dolgu olduğunu onun da zamanla yok olduğunu sözlerine eklemiştir. Boyu 1.71 cm, kilosu ise 53’tür.

Çocukluk yıllarında çok hiperaktif olduğunu belirten Alaca, o yıllardan itibaren toplam 12 civarında spor dalı ile ilgilenmiştir. Bunların 6 tanesi ise dövüş sporları olan başarılı isim günümüzde ise sadece tekvando ve yüzme sporları ile ilgilenmektedir.

Eğitim hayatını radyo televizyon bölümü üzerine tamamlamak istemektedir. İlerleyen süreçte oyunculuk dünyasında varolmayı düşünmektedir.

Sosyal medya hesapları;

Tiktok platformu ile ünlü olmuştur. Günümüz itibariyle tiktok hesabında ki takipçi sayısı 2.2M. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 632bin. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 338 B civarındadır.

Özellikle sık sık kendisine yöneltilen sorulardan birisi ise sevgilin var mı? Bu soruya ise günümüz itibariyle bir birlikteliğinin, sevgilisinin olmadığı cevabını vermiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz