Yaren Alaca

Yaren Alaca Youtube kanalında yayınladığı vlog ve videolar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Videolarında özellikle cilt bakımı ve makyaj gibi konulara değinmektedir. En sevdiği youtuber isimlerden birisi ise başarılı isim Danla Biliç.

Yaren Alaca Kimdir? Aslen Nereli?

2003 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen güzel isim Bursa doğumludur. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte, aslen Yugoslavya Göçmeni’dir. Ailesi Bursa’da yaşamakta, anne ve babasının ayrı olduğunu belirtmiştir. Çocukluk yıllarında çok hiperaktif olduğunu belirten Yaren Alaca, o yıllardan itibaren toplam 12 civarında spor dalı ile ilgilenmiştir. Bunların 6 tanesi ise dövüş sporları’dır. Başarılı isim günümüzde ise sadece tekvando ve yüzme sporları ile ilgilenmektedir.

Eğitim hayatını radyo televizyon bölümü üzerine tamamlamak istemektedir. İlerleyen süreçte oyunculuk dünyasında varolmayı düşünmektedir.

Yaren Alaca Boyu, Kaç Yaşında?

Burcu ikizler’dir, burcunun tüm özelliklerini taşıyan ünlü ismin ensesinde ise onu temsilen bir dövmesi bulunmaktadır. Yüzünde estetik yoktur, sadece dudaklarında dolgu olduğunu onun da zamanla yok olduğunu sözlerine eklemiştir. Boyu 1.71 cm, kilosu ise 53’dür. 2021 yılı itibariyle 18 yaşındadır. Saç rengi sarı, göz rengi ise yeşil’dir.

Yaren Alaca Tiktok platformu ile ünlü olmuştur. Günümüz itibariyle tiktok hesabında ki takipçi sayısı 3.8M. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,1milyon. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 542 B civarındadır. Bu sayı twitter hesabında ise 178,9 B. Sayılar tüm sosyal medya hesaplarında her geçen gün hızla artmaktadır.

Özellikle sık sık kendisine yöneltilen sorulardan birisi ise sevgilin var mı? Bu soruya ise günümüz itibariyle bir birlikteliğinin, sevgilisinin olmadığı cevabını vermiştir. Yaren Alaca ‘nın Tiktok hesabı için Tiktok!

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz