Yaprak Medine

Yaprak Medine Yalnız Kurt Mira karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncu hakkında ekran severlerin merak ettiği sorulara cevapları. Oynadığı diziler, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yaprak Medine Kimdir?

1997 doğumlu güzel isim Yaprak Medine model, oyuncu ve sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Günümüze kadar model olarak ta çalışmalar gerçekleştiren Yaprak Medine, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yakın dönemde ise oyunculuk dünyasına giriş yapan başarılı isim ayrıca oyunculuk eğitimi alarak kendisini geliştirmiştir.

Esin Doğan’dan oyunculuk eğitimi almıştır.
Yaprak Medine7

Yaprak Medine Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu Yaprak Medine 25 yaşında ve 1.73 cm boyundadır, kilosu ise 48’dir. Uzun boyu düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Yaprak Medine sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 160bin civarındadır. Tabiki bu sayı her geçen gün artış göstermektedir.

RA Talent Management bünyesinde oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Eti – Karam Gurme, H&M, ve Atasay gibi kurumsal markaların reklam yüzü olmuştur. Ayrıca Gökcan Sanılman’ın Aramızda isimli şarkısının klibinde rol almıştır. Gerçek mesleği ise hemşirelik olan güzel isim 2020 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Beren karakterine hayat vermiştir. Dizi de Pınar Ünsal ve Nazlı Senem Ünal gibi isimlerle birlikte rol almaktadır.

Hakkında Kısa Bilgiler:

Tarzını maskülan ve minimalist olarak tanımlamakta ancak günden güne de tarzının değişebileceğini belirtmiştir. Genellikle Basic parçaları tüm tarzlara uyarlayabilmektedir.

En sevdiği markalar arasında, Versace, Balenciaga, Jacquemus, Chanel, Ysl, Nanushka ve Ganni yer alıyor, ayrıca kendisini en fazla yansıtan markanın Tibi olduğunu sözlerine eklemiştir.

Çantasında olmazsa olmazları arasında, cüzdan, powerbank, airpods, güneş gözlüğü, parfüm ve dudak nemlendiricisi yer alıyor. Hobileri ise kitap okumak, film izlemek ve bilmediği şeylere karşı aşırı merak tutkusu.

Lise 2. sınıfta iken saçını kısa kestirmiş, o günden beri bu şekilde olduğunu belirtmiştir. Ara ara kakülünün gittiğini, saç renginin değiştiğini ama modelini pek fazla değiştirmediğini sözlerine eklemiştir. Çocukluk fotoğraflarında da kısa saçlı olan güzel isim, kısa saçlı kendisini çok iyi hissettiğini, değişiklik ihtiyacı duymadığını aktarmıştır.

Et ve et ürünlerini pek sevmemekte genellikle sebze ağırlıklı beslenmekte, ayrıca abur cubur ya da fast food tarzı yiyeceklerden de haz etmemektedir.

Yaprak Medine Oynadığı Sinema ve Diziler:

Yalnız Kurt (Mira) (2021-2022)
Son Yaz (Cemre Sancaktar) (2021)
Menajerimi Ara (Beren) (2020)
Yarım Kalan Aşklar (2020)
Gazapizm: Ölüler Dirilerden Çalacak (kısa Video Film – 2018)


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz