Nazlı Senem Ünal

Nazlı Senem Ünal rol aldığı dizi, reklam gibi başarılı projeler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında ise hayranları tarafından genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, evli mi? gibi bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Kısaca oynadığı sinema, diziler, hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen güzel oyuncu aslen Bursa doğumludur. Maalesef henüz boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamış, ikizler burcudur.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi bünyesinde oyunculuk eğitimi alan Senem Ünal, günümüze kadar bir çok sinema, dizi ve reklam’da yer almıştır.

Nazlı Senem Ünal oyunculuk kariyeri;

İlk dizi oyunculuk deneyimini Üzgünüm Leyla isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Ayrıca Lenova, Vakıfbank ve Tat Ketçap gibi kurumsal firma ve markaların reklamlarında yer almıştır.

2019 yılında Aykut Enişte, yine aynı sene Organize İşler : Sazan Sarmalı adlı sinema filminde rol almış ve filmde Cetvel karakterine hayat vermiştir. Ayrıca 2019-2020 BKM Çok Güzel Haraketler (ÇGHB) 2. Kuşak televizyon güldürü programında sahne almıştır.

En son Star Tv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Nazlı Senem Ünal, dizide Jülide karakterine hayat vermiştir. Dizide Ahsen Eroğlu, Deniz Can Akdaş, Canan Ergüder ve Barış Falay gibi isimler de rol almıştır.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan güzel oyuncunun takipçi, abone ve hayran sayıları her geçen gün artmaktadır. Senem Ünal ‘ın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 33,8bin civarındadır. Sayı her geçen gün artmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz