Berk Bakioğlu

Berk Bakioğlu hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? hangi dizilerde rol aldı? kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 doğumlu yakışıklı oyuncu Berk Bakioğlu, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimi alan Bakioğlu, günümüzde Selin Boronkay Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini Star Tv ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizinin başrol oyuncusu olarak yer alan başarılı isim dizide Yağız karakterine hayat vermiştir.

Ekranların yeni yüzü olan isim, uzun boyu, yakışıklılığı ve düzgün fiziği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İyi bir yüzücü olduğu belirtilen genç isim ayrıca fitness yapmakta ve basketbol oynamaktadır. Son olarak bazı kaynaklar da İngilizce’nin yanı sıra Lazca bildiği belirtilmektedir. İstanbul doğumludur, aslen Karadenizli olduğu belirtilse de, nüfusunun Karadeniz’in hangi iline kayıtlı olup olmadığı ile ilgili henüz net bir bilgiye ulaşılabilmiş değildir. Rol aldığı Sevdim Seni Bir Kere isimli dizi ilk oyunculuk deneyimi yaşadığı dizi olsa da, bundan sonraki projeler için ciddi teklifler alacağı da bir gerçektir.

Boyu 1.88 cm, kilosu ise 76’dır, burç bilgisine ise doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabında günümüz itibariyle takipçi sayısı 22bin civarında her geçen gün hayran kitlesi artmaktadır. En fazla merak edilen sevgilisi var mı? sorusu ise henüz hiç bir magazin gündeminde ve kaynağında yer almamıştır.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz