Wanda Nara

Wanda Nara son yıllarda ünlü futbolcular İcardi ve Maxi Lopez ile evlilikleriyle sıkça gündeme gelen isim olmuştur. Peki Wanda aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? çocukları var mı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1986 yılının Aralık ayında dünyaya gelen Wanda Nara Arjantin doğumludur. Boyu 68 cm, kilosu 56, burcu yay, saç rengi sarı, göz rengi ise yeşil’dir. 1988 doğumlu kendisinden iki yaş küçük televizyon sunucu olan Zaira Nara isminde bir kız kardeşi vardır. Babası iş adamı Andrés Nara annesinin ismi ise Nora Colosimo’dur.

Arjantin asıllı ünlü isim televizyon sunucusu, menajer ve model kimlikleri ile tanınmaktadır. 2005 ve 2006 yılları arasında Humor en Custodia (Hapishane Mizahı) isimli bir tiyatro oyununda yardımcı oyuncu ve dansçı olarak yer almıştır. Ajanslar tarafından tanınan Wanda kısa süre içinde bir çok televizyon programında yer almış, ayrıca bir çok yarışma programına katılmıştır. İlerleyen süreçte yine kariyerine tiyatro sahnelerinde devam ederken King Corona isimli bir oyunda, baş oyuncu tarafından taciz edildiği gerekçesi ile ayrılmış ve sahnelere veda etmiştir. Daha sonra Bir Rüyada Paten Kaymak isimli realite şov’a katılmış dans etmiş, talk show’larda konuk olarak yer almıştır.

Wanda Nara Evlimi?

2008 yılında futbolcu Maxi Lopez ile evlenmiş ancak evliliği 2013 yılında son bulmuştur. Daha sonra 2014 yılında Maxi Lopez’in takım arkadaşı olan Mauro İcardi ile evlenmiştir.

İlk evliliğinden Valentino López, Benedicto López ve Constantino López isimlerinde üç çocuğu vardır. İkinci evliliğinden ise Francesca Icardi Nara ve Isabella Icardi isimlerinde iki kızı olmuştur.

Kariyerine İtalya’da devam eden Wanda Nara kocası İcardi’nin menajerliğini üstlenmiştir. Özellikle 2019 yılında kocası İcardi’nin, İtalyan kulübü Inter Milan’dan Fransız kulübü Paris Saint-Germain’e transfer olmasında büyük bir payı vardır.

Vücut tipi, özellikleri;

Sağ yanağında bir ben var
Her iki kolunda da bilezik takıyor
Sol kolunda Haç ve Aslan yüzü, belinde ise Uçak dövmesi bulunuyor.

Tüm bunların yanı sıra wandanaracosmetics web sitesinin sahibidir. Sitede kozmetik ürünlerin satışlarını gerçekleştirmektedir.

Yaşantısını Paris ve Milano arasında sürdüren ünlü ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 7,3milyon civarındadır.

Wanda Nara hobileri, favorileri;

Kıyafet seçimi genellikle şort ve spor ayakkabı, spor giyim. En favori dinlenme geleneği yüzme havuzu seansları. En sevdiği içecek şarap. Spor ürünlerinden en beğendiği marka Nike. En sevdiği mevsim yaz, en sevdiği renk ise mavi.

Bir başka Arjantin asıllı model Valentine Zenere‘nin de biyografisini inceleyebilirsiniz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz