Valentina Zenere

Valentina Zenere manken, model ve oyuncu kimlikleri ile ön plana çıkan başarılı isimdir. Hakkında hayranları tarafından aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? burcu nedir? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılının Ocak ayında dünyaya gelen Valentina Zenere Arjantin asıllıdır ve Arjantin’in Buenos Aires kentinde doğmuştur. Boyu 1.64 cm, kilosu 53, göz rengi mavi, burcu ise kova’dır. Saç rengini ise çok sık değiştirmekte zaman zaman mor, açık kahverengi, sarı, pembe ve koyu kahverengi gibi renklere boyatmaktadır.

Özellikle ekran severler tarafından rol aldığı, Disney Channel dizisi Soy Luna’da Ámbar Smith’in rolünü aldıktan sonra tanınmış ve hayran kitlesini genişletmiştir. Henüz 6 yaşında iken oyunculuk dünyasına giriş yapan güzel isim, geçmişten günümüze kadar sayısız bir çok ödülün sahibi olmuştur.

Valentina Zenere evli mi? sevgilisi kim?

Bekar olan güzel isim 2012 yılından bu yana Marcos De Pietri ile mutlu birlikteliğini sürdürmektedir.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkıları ile de dikkatleri üzerine çeken Zenere, Cómo me ves da dahil olmak üzere ‘Soy Luna’ TV şovundaki birçok film müziğine sesi ile katkıda bulunmuştur. Ayrıca Mírame a Mí, Catch Me If You Can, Profugos, Camino, Chicas Así ve Sobre Ruedas gibi bir çok şarkıyı başarı ile seslendirmiştir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2010 senesinde Alai Inchausti karakteri ile macera, komedi ve drama türündeki Casi Ángeles isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Özel zevkleri, hobileri;

Şeker, tatlı ve çikolata yemeyi çok sevmekte ayrıca Suşi yemektende büyük keyif almaktadır. Pop ve Reggae türünde müziklerden hoşlanmakta, küçük yaşlarda iken Arjantin’de birçok tiyatro yapımında rol almıştır. Hayranları tarafından kendisine Zenerista lakabı takılmıştır.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmakta günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 6,7milyon civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz