Vio

6

Vio son yıllarda Rap dünyasında sıkı bir çıkış yakalamış ve rap müzik severler tarafından ilgi ile karşılanmıştır. Peki Aşkın Mert Salcıoğlu kaç yaşında, neden öldü? ölüm sebebi nedir?

2000 yılında dünyaya gelen Vio, gerçek ismi ile Aşkın Mert Salcıoğlu ilkokul döneminde rap ile ilgilenmeye başlamıştır. Gelecek yıllarda rap dünyasında sıkı çalışmalara imza atması beklenmekte idi. Ancak Aşkın Mert Salcıoğlu çok genç yaşta vefat etmiştir.

Vio ölüm sebebi, neden öldü? kaç yaşında öldü?

Evinde iken gecenin ilerleyen saatlerinde kalbinin durduğu açıklanmış ve acil servise kaldırılmıştır. Ancak acilde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamamıştır. Ölüm sebebi ile ilgili olarak hastaneden yapılan açıklama ani kalp durması olarak belirtilmiştir. Bir çok yerde acaba uyuşturucu vb. bir maddenin kullanımı gibi sebeplerden dolayı yaşamını yitirme ihtimali var gibi mesajlar paylaşılmıştır. Ancak böyle bir şey söz konusu değildir. Henüz 18 yaşında gencecik yaşta iken hayata gözlerini yummuştur.

Vefatının ardından 01 Haziran 2018 tarihinde İstanbul Beylikdüzü Kavaklı Camiinden kaldırılan naaşı, öğlen namazının ardından defnedilmiştir.

Vio Sensei, O Ses Türkiye’ye katılarak ismini duyuran Tepki’nin M.O.B ekibinde müzik hayatını sürdürmüştür. Vefatının ertesi gününde Hoşgeldin Mahalleme isimli şarkının videosunun yayınlanması planlanmış, ancak sevenleri ile buluşacağı günün öncesinde maalesef yaşamını yitirmiştir.

Rap müzik dünyasının ünlü isimlerinden Khontkar ve Ezhel gibi isimlerinde sıkıntılı günler yaşadığı dönemde yaşamını kaybeden rapçi için tüm rap ve müzik dünyasını sosyal medya hesapları üzerinden açıklamalar yapmış ve taziyelerde bulunmuştur.

6 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz