Ceylan Koynat

Ceylan Koynat hakkında merak edilen müzik kariyeri ve tüm soruların cevapları. Peki kaç yaşında? aslen nereli? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

Ceylan Koynat 15 Ekim 1989 yılında İzmir Yeşilyurt’ta dünyaya gelmiştir. Henüz 40 günlük bebekken ailesi İstanbul’a taşınmak zorunda kalmış ve Konat’ta İstanbul’da büyümüştür. Ortaokulun son yıllarında bir konser vermiş ve konsere bağlamacı olarak gelen Sezgin Yaman, tarafından farkedilmiştir.

Sonrasında Halk Eğitim Merkezine yazılmış ve 3 yıl ders almıştır. Hocası Adem Sevinç, sesine çok güvenmiş, sevmiş ve destekleyerek eğitime aralıksız devam etmiştir. İlk Stüdyo deneyimine ise yine Nurettin İlhan’dan dinlediği “Eziz Dostum” adlı türküyle başlamıştır. “Dede” diye hitap ettiği ünlü menajer Mehmet Güçlü aracılığıyla çeşitli müzik hocalarıyla tanışmış ve vokallik yapmaya başlamıştır. Koynat birçok sanatçı ile aynı kadroda çalışmış ve hala çalışmakta müzik kariyerini sürdürmektedir.

Sanat hayatında ilerleme gösteren Koynat; televizyon, sahne, konserler derken single albüm çıkarmış ve şuanda yeni projeler ve yeni albüm hazırlığında olduğu bilinmektedir.

Sanatçı aslen Bitlis’li ve Terazi burcudur. Başarılı sanatçının günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 260bin civarındadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz