Umut Evirgen

Umut Evirgen son dönemde güzel oyuncu Alina Boz ile yaşadığı aşkla sık sık magazin gündeminde ismi anılmaktadır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Ne iş yapıyor? kaç yaşında? iş hayatı ve kısaca biyografi bilgileri.

Umut Evirgen Kimdir?

Umut Evirgen iş insanı, girişimci. İstanbul’da bir çok gece kulübü ve mekanın sahibidir. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Umut Evirgen Nereli?

Umut Evirgen aslen doğma büyüme İstanbul’ludur. Babası ünlü iş adamı Kemal Evirgen’dir.

Umut Evirgen Ne İş Yapıyor?

Umut Evirgen işi nedir? ne iş yapar? sorusu merak konusu. Ünlü isim işletmecidir. Emirgan Group çatısı altında bir çok mekanın işletmeciliğini üstlenmektedir. Emirgan Group çatısı altında yer alan bazı mekanlar La Boom, Teras Emirgan, Pizza Emirgan, La Boucherie ve Set 1978.
Umut Evirgen3 jpg

Umut Evirgen Kaç Yaşında?

Umut Evirgen 33 yaşındadır. Doğum tarihi 26 Şubat 1990, burcu balık, doğum yeri ise İstanbul’dur.

İş Hayatının yanı sıra senarist, oyuncu ve film yönetmeni olarakta tanınmaktadır. İyi Yemek Öldürür adlı ilk kısa filmini 2019 senesinde sinema severler ile paylaşmıştır. Ayrıca yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmler arasında Ben Bir Denizim, Annesinin Kuzusu ve Kimya isimli filmler yer almaktadır.

Hangi dizilerde oynadı? sorusuda merak konusudur, ancak ünlü isim herhangi bir dizide rol almamıştır. Yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği projeler mevcuttur.

2023 yılında sık sık Alina Boz ile sevgili oldukları haberleri ile magazin haberlerinin gündeminde yer almıştır. Ünlü işletmeci daha öncede Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya gibi ünlü isimlerle birlikteliğiyle gündem olmuştu.

Resmi instagram hesabı @evirgenumut , resmi twitter hesabı ise @umutevirgen ‘dir.
Umut Evirgen1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz