Yasemin Yılmaz

Yasemin Yılmaz 2022 yılında Tv8 televizyon kanalında yayınlanan Doya Doya Moda isimli yarışma ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Yarışma programında jüri koltuğuna oturan güzel isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yasemin Yılmaz Kimdir?

Yasemin Yılmaz hem Türkiye hem de dünyada birçok defileye katılmış ve önemli isimlerle çalışmıştır. Moda tasarım eğitimini Paris esmod da tamamladıktan sonra 2020 senesinde İstanbul Bebekte By Babgal markasını kurmuş ve tasarımları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

2020 yılında yılın en iyi çıkış yapan moda tasarımcısı ödülünü almıştır. Güzel isim 2022 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan, Türk Televizyonlarının en iyi moda yarışması “Doya Doya Moda” programında jüri üyeliği yapmaya başlamıştır.

Fashion Weeks’te tasarımları ile isminden oldukça söz ettiren başarılı ismin özel hayatı hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. Ancak bekar olduğu bilinmektedir.
Yasemin Yilmaz25

Yasemin Yılmaz Boyu, Kaç Yaşında?

Yasemin Yılmaz 27 yaşında ve 1.65 boyundadır. Doğum tarihi ise 1995.

Yasemin Yılmaz Nereli?

Yasemin Yılmaz aslen Malatya, doğma büyüme ise İstanbul’ludur.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @babgal olan güzel ismin günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 216bin civarındadır. Ancak bu sayı her geçen gün hızla artmaya devam etmektedir.

Babgal markası resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.bybabgal.com


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz