Yasemin Yılmaz

0

Yasemin Yılmaz 2022 yılında Tv8 televizyon kanalında yayınlanan Doya Doya Moda isimli yarışma ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Yarışma programında jüri koltuğuna oturan güzel isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yasemin Yılmaz Kimdir?

Yasemin Yılmaz modacı, tasarımcı ve son dönemde Doya Doya Moda adlı programın jüri üyesi olarak dikkat çekmiştir. Doya Doya Moda programında ayrıca diğer jüri koltuğunda oturan ünlü isimler ise Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Serdar Uzuntaş. Daha önce jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Seray Sever ve Umut Eker gibi isimler yer almıştı.

Hem Türkiye’de hem de dünyanın bir çok farklı ülkesinde defilelere katılmıştır. 2020 senesinde yılın en iyi çıkış yapan moda tasarımcısı ödülünü alan isim olmuştur.

Yasemin Yılmaz Kaç Yaşında?

Yasemin Yılmaz 27 yaşındadır. Doğum tarihi 1995. Ancak henüz boyu, kilosu ve burcu gibi diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @babgal olan güzel ismin günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 51bin civarındadır. Ancak bu sayı her geçen gün hızla artmaya devam etmektedir.


İlginizi Çekebilir :   Esen Hünal

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz