Sude Bulut

0

Sude Bulut tiktok, instagram ve youtube sosyal medya içerikleri dışında başarılı müzik hayatı ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. 2021 yılında Pirana Music etiketi ile yayınlanan Adı Yalnızlık isimli tekli çalışması müzik severlerden tam not almıştır. Ayrıca Aşk Tadında isimli şarkısı da büyük beğeni toplamıştır. Hakkında ise kısa sürede bir çok sorunun cevabı merak edilir oldu. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sude Bulut Kimdir? Nereli?

2003 yılının Aralık ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel isim baba tarafından aslen Bolu’ludur. Anne tarafından ise aslen Sinop’lu olan başarılı isim daha çok anne tarafı ile iletişimde olduğu için aslen Sinop’lu olduğunu belirtmektedir. Çok küçük yaşlardan bu yana oyunculuk hayali olan Bulut, kameralar karşısında olmayı sevmektedir. İzlediği sinema ve dizilerde oyuncuları zaman zaman eleştirdiğini, zaman zaman da taklit ettiğini sözlerine eklemiştir. Ancak son dönemde müzik ile de başarısını kanıtlamış, ilerleyen süreçte de mesleğim demek istediği oyunculuğu yapmak istemektedir.

Sude Bulut Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.62 cm, kilosu 48, burcu ise yay’dır. Burcunun özelliklerini taşımadığını belirtmiştir. 2021 yılı itibariyle yaşı 17’dir. Günümüz itibariyle eğitim hayatını sürdürmekte, Gastronomi okumaktadır. Ancak bu mesleği yapmak istemediğini, asıl yapmak istediği mesleğin oyunculuk olduğunu dile getirmiştir. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Futbol ile arası olmadığını herhangi bir takımın taraftarı olmadığını, ayrıca şu anda sevgilisi, bir birlikteliği olmadığını belirtmiştir. Dış görünüşe önem vermediğini ancak sevdiği ünlü isimlerden örnek vermek gerekirse Serkay Tütüncü ve Michele Morrone olduğunu sözlerine eklemiştir.

Sosyal medyada oldukça aktif bir şekilde paylaşımlarını sürdürmektedir. @suddebulut olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyele 310bin civarındadır. Tiktok hesabında ki sayı ise 1.1M.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz