Sude Bulut

Sude Bulut tiktok, instagram ve youtube sosyal medya içerikleri dışında başarılı müzik hayatı ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. 2021 yılında Pirana Music etiketi ile yayınlanan Adı Yalnızlık isimli tekli çalışması müzik severlerden tam not almıştır. Ayrıca Aşk Tadında isimli şarkısı da büyük beğeni toplamıştır. Hakkında ise kısa sürede bir çok sorunun cevabı merak edilir oldu. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sude Bulut Kimdir?

Sude Bulut fenomen, tiktoker, müzisyen, şarkıcı. Çok küçük yaşlardan bu yana oyunculuk hayali olan Bulut, kameralar karşısında olmayı sevmektedir. İzlediği sinema ve dizilerde oyuncuları zaman zaman eleştirdiğini, zaman zaman da taklit ettiğini sözlerine eklemiştir. Ancak son dönemde müzik ile de başarısını kanıtlamış, ilerleyen süreçte de mesleğim demek istediği oyunculuğu yapmak istemektedir.
sude bulut2 1 jpg

Sude Bulut Nereli?

Sude Bulut anne ve baba tarafından aslen Boyu, anne tarafından aslen Sinop’lu, doğma büyüme ise İstanbul’ludur. Başarılı isim daha çok anne tarafı ile iletişimde olduğu için aslen Sinop’lu olduğunu belirtmektedir.

Sude Bulut Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Sude Naz Bulut 20 yaşında ve 1.65 boyundadır. Kilosu 53, burcu ise yay’dır. Burcunun özelliklerini taşımadığını belirtmiştir. 2021 yılı itibariyle yaşı 17’dir. Günümüz itibariyle eğitim hayatını sürdürmekte, Gastronomi okumaktadır. Ancak bu mesleği yapmak istemediğini, asıl yapmak istediği mesleğin oyunculuk olduğunu dile getirmiştir. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Futbol ile arası olmadığını herhangi bir takımın taraftarı olmadığını, ayrıca şu anda sevgilisi, bir birlikteliği olmadığını belirtmiştir. Dış görünüşe önem vermediğini ancak sevdiği ünlü isimlerden örnek vermek gerekirse Serkay Tütüncü ve Michele Morrone olduğunu sözlerine eklemiştir.

Sosyal medyada oldukça aktif bir şekilde paylaşımlarını sürdürmektedir. @suddebulut olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyele 285bin civarındadır. Tiktok hesabında ki sayı ise 1.2M.
sude bulut1 1 jpg


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz