KimNereli.net

Sofija Milosevic

Sofija Milosevic Kimdir?

Sofija Milosevic
Gerçek adı: Sofija Milosevic
Doğum Tarihi: 18/03/1990 (29 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar (Adem Ljajic ile)
Boy: 1.77
Burç: Balık
Meslek: Manken/Model
Doğum yeri: Belgrad Sırbistan

Sofija Milosevic Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Sofija Milosevic 2018 yılında Türkiye’de Beşiktaş takımına transfer olan Adem Ljajic ile sevgili olduğu yönünde haberler ile ilgi odağı olmuştur. Ülkesinde ünlü bir manken olan Sofija hakkında merak edilen tüm bilgiler. Kaç yaşında? nereli? boyu, kilosu, vücut ölçüleri ve bilinmeyen soruların cevapları.

18 Mart 1990 tarihinde dünyaya gelen güzel model Sofija Milosevic, Balık burcudur. Sırbistan, Belgrad’da dünyaya gelmiştir. Günümüzde yaşantısını New York’ta sürdüren güzelin önümüzdeki günlerde sevgilisi Adem Llajic ile birlikte Türkiye’ye gelerek yaşantısını İstanbul’da sürdürmesi beklenmektedir.

Ülkesi Sırbistan’da kısaca Sofia Milo ismini kullanmaktadır.

Sofija Milosevic Mankenlik, Fotomodellik kariyeri;

Henüz 14 yaşında iken model olarak podyumlarda yer almaya başlamıştır. Eski model, Jelena Ivanoviç tarafından keşfedilen güzel isim, moda dünyasında ilk parasını, Belgrad’da Mango Moda Haftası isimli dergi için verdiği pozlar sonucunda kazanmıştır.

Lise eğitiminin ardından Amerika’da iş İngilizcesi eğitimi almış ve İngiliz Bussines okulunda eğitim görmüştür.

Geçmiş yıllardan itibaren bir çok moda markası için podyumda boy göstermiştir. Özellikle Calvin Clein, Donne Karan, Valentino, Ajan Provokatör, Marc Jacobs, Ralph Lauren, Betsey Johnson, vb. Tom Ford gibi ünlü markaların tanıtım ve defilelerinde yer alarak ülke çapında tanınmayı başarmıştır. Sadece Sırbistan’da değil, Amerika Birleşik Devletleri’nde Diesel and Jeremy Scott gibi markaların da modelliğini yapmıştır.

2015 yılında Trump Model Management ajansı ile sözleşme imzalamış, 2017 yılının Şubat ayından itibaren ise Playboy erkek dergisi Amerikan baskısı için editörlük yapmıştır.


Aşk hayatı;

Model olduktan iki sene sonra, henüz 16 yaşında iken tenis oyuncusu Victor Troy ile kısa bir birlikteliği olmuştur. Ardından ayrılmış tekrar birleşmiş ancak yine birlikteliklerini sonlandırmıştır. İkinci birlikteliğini Sırbistan’ın efsane tenisçilerinden olan Slobodan Zivojinoviç’in oğlu Filip Živojinović ile devam ettirmiştir. Sonrasında Su Topu oyuncusu Vanja Udovicic ile bir dönem beraber olmuştur.

Günümüzde ise uzun süredir mutlu birlikteliğini sürdürdüğü yıldız futbolcu Adem Ljajic ile birliktedir. Ancak son dönemde sevgilisi ile birlikte sosyal medya hesapları üzerinden birlikte görüntü vermekten kaçınmaktadırlar.

Güzel model Sofija Milosevic’in vücut ölçüleri; 85-60-89 cm’dir. Boyu ise 1.77’dir. Resmi instagram hesabında 2018 yılının Eylül ayı itibari ile 355 Bin takipçisi bulunmaktadır.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sofija Milosevic
Gerçek adı: Sofija Milosevic
Doğum Tarihi: 18/03/1990 (29 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar (Adem Ljajic ile)
Boy: 1.77
Burç: Balık
Meslek: Manken/Model
Doğum yeri: Belgrad Sırbistan
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

382.095 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

326.267 kez okundu

3.

Güncel Öztürk

316.028 kez okundu

4.

Tarık Akan

292.787 kez okundu

5.

Mustafa Miraç Kaya

226.114 kez okundu

6.

Tarkan

223.852 kez okundu

7.

Volkan Demirel

220.480 kez okundu

8.

Emre Mor

194.197 kez okundu

9.

Ersay Üner

189.406 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

180.836 kez okundu