Sevim Alan

Sevim Alan son dönemlerde güzellik merkezi işletmeleri zincirleri ile dikkat çekmiştir. Sosyal medya dünyasınında çok yakından tanıdığı ünlü isim hakkında merak edilenler. Kısaca eğitimi, kariyeri, iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Sevim Alan Kimdir?

Sevim Alan iş insanı, moda tasarımcısı, iç mimar ve girişimci. Kendi ismini taşıyan güzellik merkezi zinciri ile başarılı iş hayatını sürdürmektedir. Konya Selçuk Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü mezunudur. Ardından İzmir’de Tasarım Yönetimi Eğitimi almıştır.

İstanbul’a döndükten sonra ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ne girmiş ve 2012 senesinde başarı ile mezun olmuştur.
Sevim Alan7 jpg

Sevim Alan Nereli?

Sevim Alan aslen baba tarafından Sivas’lıdır. Ancak 1985 senesinde Karabük’te doğmuştur.

Sevim Alan Kaç Yaşında?

Sevim Alan 38 yaşındadır. Doğum tarihi 10 Temmuz 1985, burcu ise yengeç’tir

Mesleki Kariyeri, İş Hayatı

Sevim Alan İç mimarlık alanında çalışırken güzellik sektörüne geçiş yapmıştır. 2012 senesinde bir kuaför salonu açan Alan, 2018’in sonlarına doğru ise Brow Palace ismini verdiği bir şubeyi daha hizmete sunmuştur. Asıl mesleğinin iç mimarlık olmasının verdiği avantaj ile kısa süre içinde ciddi bir atılım yapmış, 1 sene içinde 49 şubeye ulaşmıştır.

İstanbul’un bir çok ilçesinde şubesi bulunmaktadır. Ayrıca Çorlu, Ankara, Bursa, Gebze, İzmit, Karabük, Gaziantep, Sakarya, Trabzon, İzmir, Adana ve Kastamonu’da da şubeler açmıştır. Yakın zamanda tüm Türkiye’de şubelerinin olması beklenmektedir.

Son dönemde ile Dilan Polat ve Engin Polat’ın yakın arkadaşı olması sebebi ile de gündeme gelmiştir.

Resmi instagram hesabı @sevimaalan ‘dır.

Sevim Alan4 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz