Serdar Kayabali

Serdar Kayabali yakışıklılığı ve karizması ile son dönemlerin en başarılı modelleri arasında yer almaktadır. Hayranları ise hakkında genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1985 yılının Mart ayında dünyaya gelen Serdar Kayabali, Koç burcudur. Göz rengi ela, ayakkabı numarası 43, boyu 1.85 cm, kilosu ise 77’dir. Günümüzde Hamburg, Londra, Sydney, Stockholm ve Viyana gibi şehirlerde faaliyet gösteren Almanya Ajansı Kult Models bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Çalıştığı diğer ajanslar ise PRM – Model Agency London, View Management Model Agency in Barcelona ve urbn / models milano munich…

Son dönemlerde medyanın gündemine Türkiye’nin güzel oyuncularından Biran Damla Yılmaz ile sevgili oldukları haberleri ile sık sık gündeme gelmiştir. Ancak birlikteliklerinin sürüp sürmediği bilinmemektedir.

Serdar Kayabali sosyal medya;

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan yakışıklı modelin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 121bin civarındadır. Maalesef henüz tüm araştırmalarımıza rağmen doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Mustang Jeans, Pikolinos, Gold Black gibi bir çok markanın katalog çekimleri ve reklamlarında yer almış, ayrıca Awesome Trail Shoes ve daha bir çok derginin kapak yüzü olmuştur. Kayabali şu anda tüm dünyadaki en ünlü ve trend model isimlerinden birisi olarak kabul edilmektedir.

Bazı kaynaklarda ise yaşantısını Amerika’nın Los Angeles Şehri’nde sürdürdüğü belirtilmektedir. Gelecek dönemde Türkiye’de herhangi bir sinema ve dizi gibi projede rol alıp almayacağı merak konusudur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz