Semih Varol

Semih Varol sosyal medya dünyasının en fazla merak edilen isimleri arasında yer almaktadır. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Kimdir? kaç yaşında? boyu, kilosu, ailesi, aslen nereli? sevgilisi var mı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Şubat ayında dünyaya gelen Semih Varol, Kova burcudur. Boyu ise 1.90 cm’dir. Baba tarafından aslen Bartın’lıdır ve Bartın’da doğmuştur. Uzun boyu ve yakışıklılığı ile de sosyal medyada özellikle ilgi odağı olmaktadır.

Semih Varol eğitim hayatı;

Lise tahsilini Küçükköy Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamlamış ardından Web tasarım programcılığı üzerine eğitim almıştır. Nişantaşı Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur.


Üniversite tahsili döneminde sosyal medya hesaplarını ve paylaşımlarını aktif bir şekilde sürdürmüş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kısa bir süre içerisinde milyonlarca takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Özellikle takibe takip diye bilinen ve sosyal medyada oldukça aktif bir şekilde kullanılmakta olan bu sistemin mucidi ise Semih Varol’dur.

Twitter üzerinden açmış olduğu konular inanılmaz derecede ilgi gören ünlü isim, insanları eğlendirmeyi, mutlu etmeyi amaçladığını ve sadece kendisi olduğunu bu nedenle de insanların onu sevdiğini ve takip ettiklerini dile getirmiştir.

Bir dönem Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmanın yanı sıra Mehmet Ali Erbil‘in hazırlayıp sunduğu Çarkıfelek isimli programda da yer almıştır. Ayrıca Başkası Olma, Kendin Ol: Kimse Kaybedenleri Alkışlamaz isimli bir kitabın altına imzasını atmıştır.

2018 yılında İstanbul Cevizlibağ Mevkii’nde geçirdiği bir trafik kazası ile hayranlarını korkutan ünlü isim şans eseri yanında bulunun kız arkadaşı ile birlikte kazadan yara almadan kurtulmuştur.

Yaşantısını İstanbul’un Gaziosmanpaşa İlçesi’nde sürdürmektedir. Bazı resimlerinde giydiği formadan da anlaşılacağı üzere koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Gelecek dönemlerde, özellikle hayranları tarafından da sıkça dizi ve sinema filmlerinde rol alması yönünde istekler mevcuttur. Kısacası, ilerleyen zamanlarda kendisini sıkça ekranlarda görebilmek.

Son olarak sevgilisi var mı sorusunun cevabı bazı kaynaklarda Elif Merve Doğan olarak geçmektedir. Ancak kesin bir bilgi değildir, yani net olarak sevgilisi var mı yokmu sorusunun cevabına maalesef ulaşılamamıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz