Sefa Kındır

0

Sefa Kındır sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Yakın zamanda oyunculuk dünyasına da giriş yapan Kındır hakkında hayranları bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sefa Kındır Kimdir? Aslen Nereli?

Oyuncu, youtuber ve sosyal medya fenomeni olan Sefa Kındır aslen Adana’lıdır. 1993 yılında Osmaniye’de dünyaya gelmiştir. İnstagram ve Youtube üzerinden yaptığı paylaşımlar ile kısa sürede milyonlarca takipçi ve abone sayısına ulaşan nadir isimlerden birisi olmayı başarmıştır.

Sosyal Medya içerik üreticisi olarak kariyerini sürdüren Sefa Kındır 2018 yapımı Facia Üçlü isimli sinema filminde rol almıştır. Film de Mami Emen ve Emre Gül de rol almıştır.

Kındır ilk olarak, ilk olarak Vide kısa video platformu üzerinden yayınladığı videolar, içerikler ile trend olmuş daha sonra instagram ve youtube dünyasında da başarılı kariyerini sürdürmüştür. Dönüm noktası ise Facia Üçlü ismi ile açtıkları Youtube video kanalı olmuştur. İlerleyen süreçte ise 2019 senesinde, Karışma Bende isimli sinema filminde rol alarak oyuncluk kariyerine devam etmiştir.

Facia Üçlü grubundan ilerleyen süreçte Emre Gül ayrılmış yerine Sinan Poyraz gelmiştir. En son ise Facia üçlü grubu tamamen ayrılmış günümüzde herkes yoluna tek olarak devam etme kararı almıştır. Ancak yine de zaman zaman bir araya gelen grup üyeleri dönem dönem birlikte video çekimi yaparak paylaşımlarını sürdürüyor.

Sefa Kındır Boyu, Kaç Yaşında?

Ünlü sosyal medya fenomeni ve oyuncu Sefa Kındır 29 yaşında ve 1.78 cm boyundadır. Kilosu ise 75 civarındadır. Resmi instagram hesabı @sefakindir ‘ın günümüz itibariyle 1milyon civarında takipçisi bulunuyor. Ayrıca youtube video kanalı @SefaKındır ‘ın abone sayısı ise 1,44 Mn civarındadır.

Evlimi? Eşi, Çocuğu:

2018 yılında evlenmiştir. Bu evliliğinden 2021 doğumlu bir oğlu vardır. 4 Mayıs 2021 tarihinde resmi instagram hesabı üzerinden oğlu ve eşinin bulunduğu bir resim ile oğlunun doğum gününü kutlamıştır. Açıklamasında ise Oğlum Artık 1 Yaşında notunu düşmüştür.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz