Seda Torular

Seda Torular gazeteci, muhabir ve sunucu olarak uzun süredir çalışmalarını sürdürmektedir. Güzel isim hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Seda Torular Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Son dönemlerde kamera önünde sunucu olarak kariyerini sürdürmektedir. Ancak öncesinde kamera arkasında da bir çok başarılı projede yer almıştır.

Nedir Ne Değildir isimli programı sunmuştur. Günümüzde ise Tv100 ekranlarında yayınlanan Magazin Hattı isimli programın sunuculuğu için kamera karşısına geçmiştir. Geçmiş dönemde Star Tv ekranlarında yayınlanan Demet ile Alişan programında yaptığı röportajlar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ahmet Şafak, Deha Bilimlier, İlyas Yalçıntaş, Ekin Uzunlar, Oktay Kaynarca, Gülsin Onay, Ferman Akgül, Aslı Hünel, Serkan Çağrı, Cem Belevi, Mustafa Ceceli ve Serdar Ortaç gibi bir çok ünlü isim ile röportajlar gerçekleştirmiştir.

Havataş Pocket dergisi bünyesinde editörlük yapmıştır. Seda Torular, Milli Eğitim Bakanlığı Kuşdili Eğitim Merkezi Spikerlik Kursu’nda eğitim görmüştür. Dans eğitimi alan başarılı isim ayrıca tüplü dalış, boks ve pilates gibi sporlar ile ilgilenmektedir.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdüren güzel isim resmi instagram hesabını @seda_torular ismi ile kullanmaktadır. Bazı kaynaklara göre 4 Nisan doğumlu, koç burcudur. Ancak doğum yılı ve doğum yeri gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz