Aslı Hünel

Aslı Hünel ile Gelin Evi programını sunmaya devam ediyor. Güzel isim hakkında ekran severler tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aslı Hünel Kimdir?

Aslı Hünel şarkıcı, Türk sanat müziği sanatçısı, sunucu, söz yazarı, besteci. Üsküdar Musiki Cemiyeti ile müzik kariyerine adım atmıştır. Sinema ve dizi dünyasının yakından tanıdığı ünlü isim Saruhan Hünel ile kardeştir. 26 Ekim 2020 tarihinde pandemi döneminde, Covid-19 sebebi ile babası Mehmet Fevzi Hünel yaşama veda etmiştir.

Aslı Hünel Nereli?

Aslı Hünel İstanbul doğumludur. Aslen baba tarafından Selanik Göçmeni, anne tarafından ise Arap kökenli olduğu belirtilmektedir.

Aslı Hünel Kaç Yaşında?

Aslı Hünel 46 yaşındadır. Doğum tarihi 4 Haziran 1977, burcu ikizler, doğum yeri İstanbul.

Aslı Hünel Boyu, Kilosu

Aslı Hünel 1.70 cm boyunda ve 58 kilodur.
asli hunel5 jpg
Kısaca Kariyeri, Hayatı:

Henüz 14 yaşında şan eğitimi almaya başlayan Hünel, günümüze kadar bir çok müzik albüm çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur. Ülkemizde pek çok mekan, organizasyon ve program da sahne almıştır. Günümüzde genellikle program sunuculuğu ile kariyerine devam eden güzel isim, 12 Eylül 2021 tarihinde TGRT Haber kanalında Cem Küçük ile birlikte Günaydın Türkiye programını hazırlayıp sunmuştur.

19 Aralık 2021 tarihinden bu yana ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Gelin Evi isimli sabah kuşağı programını hazırlayıp sunmaya devam etmektedir.

Aslı Hünel Evlimi? Eşi Kim?

Aslı Hünel 12 Nisan 2018 tarihinde evlenmiştir. Eşi iş adamı Savaş Fatih Yurtsever’dir.

Albümleri:

Güneş Doğmuyor (1994)
Duygular (1997)
Kendine İyi Bak (2003)
Dönemem (2006)
Aynalar (Aslı Olan Şarkılar) (2012)
Bambaşka (2019)
Aşk’la Yaşayalım
Dönemem

Ayarsızım, Sade ve Sakin, Aynalı Körük ve Sen Unuttum single çalışmaları bulunmaktadır.

Resmi twitter hesabı @aslihunel, resmi instagram hesabı ise @aslihunel ‘dir. Youtube video kanalı ise @aslihunelofficial ‘dır.
asli hunel6 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz