Salih Demir Ural

Salih Demir Ural küçük yaşına rağmen günümüze kadar rol aldığı diziler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında merak edilen soruların cevapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Salih Demir Ural Kimdir? Nereli?

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Salih Demir Ural oyuncu olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Doğum tarihi 2010, doğum yeri ise İstanbul Bakırköy’dür. Baba tarafından aslen Bursa’lı olan Demir Ural,’ın kendisinden 5 yaş küçük Rüzgar adında da bir de erkek kardeşi vardır.

Henüz 3 4 yaşlarında iken anne ve babasının bir oyuncak için pazarlık yaptığı sırada çekilmiş olan video ve fotoğrafları bir ajansa gönderilmiş ardından ajanslardan çekim ve oyunculuk için teklifler almıştır.

İlk olarak Berrin TAV ajans’a kayıt olan Demir Ural ilk dizi oyunculuk deneyimini ajansa kayıt olduktan 6 ay sonra Kara Para Aşk isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Kara Para Aşk isimli dizi de Yağız karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Günümüzde ise Hande Aytar Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Salih Demir Ural Oynadığı Diziler:

İlk rol aldığı Kara Para Aşk dizisinden sonra bir çok başarılı proje için oyunculuk teklifleri almıştır. Ayrıca bir çok ünlü kurumsal markanın reklam, katalog vb. çekimlerinde de yer almıştır. İşte bugüne kadar Salih Demir Ural‘ın rol aldığı bazı projeler.

İmkansız – 2021
Her Şeye Rağmen – 2020
Vatanım Sensin – 2017
Kaderimin Yazıldığı Gün (Toprak) 2016
Kara Para Aşk (Yağız) 2015

En son rol aldığı İmkansız adlı dizi de Hazal Kaya, Buğra Gülsoy, Mehmet Ozan Dolunay, Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Atamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi isimler de rol almıştır.

Salih Demir Ural Sosyal Medya Hesapları:

Resmi sosyal medya hesapları ebeveynleri tarafından yönetilmektedir. Ayrıca kendi adına ait resmi web sitesi bulunmaktadır.

İnstagram Hesabı: @demiruralcom
Resmi Web Sitesi: demirural.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz