Hazal Kaya

4

Tam ismi Leyla Hazal Kaya, sinema ve dizi oyunculuğu yapmaktadır. 1 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hazal Kaya’nın anne ve babası avukattır. Babası Serhat Bey, annesi ise Ayşegül Hanım’dır. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur.

Bugüne kadar Sıla, Taşların Sırrı, Acemi Cadı, Genco, Aşk-ı Memnu, Behzat Ç., Adını Feriha Koydum Emirin Yolu, A.Ş.K, Son Aşk ve Maral gibi dizilerde rol almıştır. Günümüzde ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Elibol karakterini canlandırmaktadır.

1.60 boyundaki güzel oyuncu, baba tarafından aslen Gaziantep’lidir.

İlginizi Çekebilir :   Burak Sevinç

4 Yorumlar

  1. Merhaba.Hazal abla seni ve dizilerini çok seviyorum ve çocuğun olacakmış hayırlı olsun. İnsallah sağlıklı dünyaya gelir.Yorumumu görürsen cevap yazar mısın❤❤❤

  2. Merhaba Sudenur’cum güzel dilekerin için kocaman teşekkür ederim. inan tesadüfen şimdi gördüm.sağlıcakla kal.kocaman öpüyorum seni

    • Merhabalar Hazal abla iyi günler diliyorum bir film projem var benim 21 yaşındayım üniversite öğrencisiyim Gaziantepliyim bu konuyla ilgili sizinle ve eşiniz Ali atay beyefendi ile nasıl irtibat sağlayabilirim? teşekkürler efendim.

  3. Merhabalar Hazal hanım iyisinizdir inşallah yani hemşehrim olarak sizin her daim zirvede olmanızı ailenizle mutlu mesut bir şekilde yaşam sürmeniz en güzel dileklerimin arasındadır Sakarya da üniversite öğrencisiyim Adını Feriha koydum dizisinden beri sizi takip ediyorum 21 yaşındayım bir hayalimde oyuncu olmak Instagramdan yazdım ama görmediniz yani eğer bir denk gelme müsaitlik durumu olursa sizinle ve eşinizle görüşmek sohbet etmek isterim açıkçası Antep baklavası da benden:) teşekkürler efendim saygılar diliyorum.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz