Sabina Pitić

Sabina Pitić kimdir? Birçok filmde başarısını kanıtlamış Reshad Strik’in eşi olan Sabina Pitić hakkında merak edilen soruların ardı arkası kesilmiyor. Reshad Strik’in eşi Sabina Pitić kimdir? Peki ya güzeller güzeli ekonomist Sabina Pitić aslen nereli, kaç yaşında? Gelin hep beraber cevabı bilinmeyen sorulara göz atalım.

Sabina Pitić Kimdir? Kaç Yaşında?

1 Ocak 1988 yılında Saraybosna’da Müslüman bir ailede dünyaya gelen Sabina Pitić’in çocukluk yıllar Saraybosna Gymnasium’da geçti. Lise hayatından sonra Saraybosna Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Daha sonra kendini geliştirmek isteyen başarılı Ekonomist Texas A&M University’de devam etti. 33 yaşındaki genç girişimci başarı merdivenlerini seri bir şekilde çıkarak EspyBosnia’nın CEO’su oldu.

Yakışıklı eşi Reshad Strik’in Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almasından sonra yıldızı parladı. Durum böyle olunca da sevgili eşi Sabina Pitić’te merak konusu oldu. 1.68 boyundaki sempatik girişimcinin kilosu boyuna orantılı olarak 60’dır.

Sabina Pitić ve Reshad Strik

2007 yılında ülkesi Saraybosna’ya dönüş yapan Sabina Pitić, burada yakışıklı eşi Reshad Strik ile tanıştı. 2007 senesinde arkadaşlıklarını sevgililik ile süsleyen çiftimiz, 3 yılın sonunda nikah masasına oturarak rüya gibi bir düğün ile evlendi. Sempatik çiftimizin aşk meyveleri ise Merje ve Omar’dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz