Rüzgar Mağden

Rüzgar Mağden hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? doğum yeri, çalışmaları, sevgilisi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1968 yılının Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelen Rüzgar Mağden .. burcudur. Geçmişten günümüze bir çok kanal ve yapım şirketi bünyesinde çalışmış en son Beyaz Show isimli programın yönetmenliğini üstlenmiştir. Ayrıca geçmiş dönemlerde Bir Demet Tiyatronun özel jenerik çekimleri, 2000 yılında ise TRT’nin yılbaşı programlarının yönetmenliği ile birlikte TRT’ye çekilen Bir Divandan Gazel adlı belgeselin yönetmenliğini üstlenmiştir.

Rüzgar Mağden evli mi? sevgilisi kim?

Daha önce bir evlilik gerçekleştirmiş ve boşanmıştır. Günümüzde ise ünlü sanatçı Gönül Yazar ile birlikteliğiyle sıkça magazin dünyasının gündeminde yer almaktadır.

Resmi instagram hesabından da birlikteliklerini paylaşımları ve mesajları ile doğrulayan çif birbirlere şu cümleleri yazmışlardır.

Gönül Yazar çocukluk aşkım, seninle gurur duyuyor ve seni seviyorum. O kadar doğru, zarif ve güzel bir kadınsın ki maskeli, yalancı, vs. insanlardan beni kurtardığın ve bana aşkı tattırdığın için sana çok teşekkür ederim. Çocuk kalpli sevgilim. ❤️ @gonulyzr15official

Gönül Yazar ise cevaben, Sevgilim Rüzgarım biz çok yakıştık. iyi insanlar bize yeter sağolsun iyi kalpliler… Kalbim artık senin için atıyor. sonsuza kadar bu böyle, seviyorum seni Aşkım..

Henüz 10 yaşında iken Metin Oktay ile rol aldığı bir filmde Gönül Yazar’a aşık olmuş ve büyürsem ben bu kadınla evleneceğim dediğini Yazar dile getirmiştir. Evlenmeyi düşünmediklerini ilk tanışmalarının ise Number One’ın 10’uncu yıl gecesi sebebiyle olduğunu belirtmişlerdir.

Senarist ve yönetmen olarak yer aldığı bazı projeler;

Kayıp Aşklar Şehri (Kısa film – Aşk ve Psikolojik Gerilim) – (Senarist ve Yönetmen)
Kapkara (Senaryo ve Yönetmen)
Kadının Biri (Senaryo ve Yönetmen)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz