Raşit Emir Süer

1

Raşit Emir Süer Paket Taksi kurucusu’dur. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Raşit Emir Süer Kimdir? Aslen Nereli?

Baba tarafından aslen Ordu’ludur. Babası Ordu’lu iş adamı Tayfur Süer’dir. Raşit Emir Süer Paket Taksi kurucusu olarak 2021 yılının genç girişimci ödülünü almıştır.

Paket Taxi 2015 yılında kurulmuştur. Restaurant ve marketlere kurye hizmeti sağlayan ve kurulduğu günden bugüne kadar hızla büyümeye devam eden bir lojistik şirketi’dir. 2019 senesinde Migros ile yatırım anlaşması yapan Paket Taxi’nin günümüzde %60’ı Migros’a aittir. Başarılı girişim sonrası Raşit Emir Süer, 2021 Ocak ayında 2020 yılının en iyi lojistik girişimi ödülünü almıştır. Ödülü Türkiye Kristal Küre Ödülleri sahnesinde kendisine takdim edilmiştir.

Kristal Küre ödülü alan Emir Süer’in Paket Taksi’de günümüz itibariyle, 2000 bin motor, 550 araç ve 3000 bin çalışanı bulunduğu belirtiliyor. Ayrıca 300 firma ve Migros, Makro sanal marketin Türkiye genelinde dağıtımı yapılmaktadır.

Bir instagram paylaşımında şu ifadelere yer vermiştir. “Paket Taxi’yi kurarken paket taşıyacağımızı sanıyorduk, binlerce kalp taşıyoruz.”

Resmi instagram hesabını @rasitemirsuer kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 57bin civarındadır.

2022 yılının Mart ayında resmi sosyal medya hesapları üzerinden İyi Parti’ye katıldığını açıklamıştır.

Yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer vermiştir. “İlk rozetimi takarak beni onurlandıran Sayın Genel Başkan’ım Meral Akşener Hanımefendi’ye sonsuz teşekkürlerimle”.

R. Emir Süer, İyi Partiye üye olurken, kendisi ile birlikte 7000 üye katılım formunu da, İyi Parti Teşkilat başkanı Koray Aydın’a teslim etmiştir.

1 Yorum

  1. Raşit beye gönül dolusu sevgiler bir Karadenizli olarak gurur duyuyoruz,
    biz inşaat firmasıyız demirli GRUP A.Ş Sahibiyim kartal Yakacık ta GRAND TOWER projemizin ticari alanları hakkında kafe ve restoran hakkında kendisinden fikir danışma istiyorum malum inşaat sektörü ortada çok iyi değil belki bir vesile olur yeni bir vizyonla yeni hedeflere olaşabiliriz…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz