Piper Rockelle

Piper Rockelle Musical.ly ile dikkatleri üzerine çekmiş ve bir anda fenomen olmayı başarmıştır. Hakkında takipçileri aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2007 yılının Ağustos ayında Amerika’da dünyaya gelen Rockelle’nin boyu 1.51 cm, kilosu 43, burcu ise aslan’dır. Annesinin ismi Tiffany Rockelle’dir. Hunter Ray Hill isminde bir abisi vardır. Abisi de sosyal medya yıldızı ve görüntü yönetmeni olan ünlü bir isimdir.

Günümüz itibariyle bu yaşta, sosyal medya dünyasının en fazla takipçi sayısına sahip isimlerden birisidir. Sosyal medya dışında model olarak ta bir çok marka ile çalıştığı belirtilmektedir. Yaşantısını Los Angeles’ta sürdüren Rockelle ayrıca dansçı, şarkıcı, jimnastikçi ve youtuber olarak ta gelecek kariyer planlamasını yapmıştır.

Piper Rockelle sosyal medya hesapları;

Youtube video kanalında günümüz itibariyle 5,06 Mn civarında abone sayısına sahiptir. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 3,1milyon, tiktok Tiktok hesabında 805.1K, twitter hesabında ise 20,8 B…

Instagram, YouTube ve tik tok yıldızı olarak tanınmış olsada artık oyunculuk ve müzik dünyasının da tanıdığı bir isimdir. Youtube video kanalında çeşitli eğlenceli videolar yayınlamış, Brat dizisi Mani ve gerçeklik dizisi Piperazzi’de rol almıştır.

Hayranları tarafından #Piperazzi ismi ile anılan ünlü isim spor olarak ta sörf ile ilgilenmektedir. Frank isminde Pug cinsi bir köpeği vardır, köpeği ile de videolar paylaşmaktadır.

Sevgilisi var mı? varsa kim?

Henüz küçücük yaşına rağmen aşk hayatı çok hızlıdır. Bir dönem aktör, dansçı ve şarkıcı Gavin Magnus ile çıkmıştır. Hatta Youtube kanallarında birlikte videolar çekip yayınlamışlardır. 2019 yılında ayrılmış daha sonra Walker Bryant ile aşk dedikoduları, söylentileri yayılmıştır. Ancak bu konu kısa sürmüştür.

2019 yılının sonlarına doğru iles Lev Cameron Khmelev ile aşk yaşamaya başlamıştır. Bir süre sonra ise sosyal medya hesaplarında birlikte resimlerini takipçileri ile paylaşmışlardır. Youtube, tiktok ve instagram hesaplarında da sık birlikte resim videoları yayınlanmaktadır.

İnternet dünyasını başarılı bir şekilde kullanan genç isim kendisine ait web siteleri ile girişimci kimliğini de göstermiştir. shoppiperrockelle.com sitesinde kendi ismi ve Piperazzi baskılı, yazılı tişörtleri satılmaktadır. Bir başka sitesinde buluşma vb. etkinlik tarihlerinin duyurusunu yapmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz