Gavin Magnus

Gavin Magnus küçük yaşına rağmen sosyal medya dünyasının çok yakından tanıdığı başarılı isimdir. Ayrıca artık ismini müzik ve oyunculuk dünyasında da sık sık duyurmaktadır. Hayranları hakkında kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? sevgilisi kim? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2007 yılının Mart ayında Amerika’da dünyaya gelen Magnus’un boyu 1.56 cm, kilosu 47, burcu ise koç’tur. Annesi Theresa Magnus’tur, babası hakkında hiç bir bilgi bulunmamaktadır. Justin ve Jakob isimlerinde iki erkek kardeşi vardır. Yaşantısını Los Angeles’ta sürdürmektedir. Son dönemde özellikle sosyal medya dünyasında çok aktif olması ve anlaşmaları sebebi ile eğitimine çevrimiçi dersleri eklemek zorunda kalmıştır.

Favori ünlüleri arasında Adeline Rudolp ve Tom Cruise bulunmaktadır. Favori rengi Yeşil, en çok gitmek istediği ülke İsviçre, yapmayı sevdiği etkinlik aktivite ve sporlar, kaykay, jimnastik, bisiklet, sörf, dans ve parkur. En sevdiği yiyecekler ise erişte ve makarna türü yiyecekler.

Henüz 4 yaşında iken şarkı söylemeye başlamıştır. Şarkılarını ağırlıklı olarak hip hop tarzında söylemeye başlamış ve her geçen gün kendisini geliştirmiştir. Müzik ve sosyal medyanın yanı sıra oyunculuğu ile de adından söz ettiren Magnus, Crushinn, Küçük Yenilemeler ve Spor Çarptığında gibi projelerde rol almıştır. Nickelodeon ve Cartoon Network’te dizide de yer almış, şarkıcı, aktör ve DreamworksTV sunucusu olarak ta çalışmalarını sürdürmektedir.

Gavin Magnus sosyal medya;

Sosyal medya hesapları tablo’da bulunmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,3milyon civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 2,28 Mn…

2019 yılında Capitol Records ile anlaşmış ve ilk single çalışması, “Crushin” ı müzik severler ile buluşturmuştur.

Sevgilisi var mı? varsa kim?

Bir dönem aktör, dansçı, fenomen ve youtuber Piper Rockelle ile çıkmıştır. Hatta Youtube kanallarında birlikte videolar çekip yayınlamışlardır. Bu birlikteliği 2019 yılında son bulmuştur. Piper Rockelle daha sonra Lev Cameron Khmelev ile çıkmaya başlamış ve halen birliktelikleri sürmektedir.

Gavin ise, 2020 yılında kendisi gibi ünlü olan Coco Quinn ile çıkmaya başlamıştır. Günümüzde neredeyse tüm platformlarda birlikte resim ve video paylaşımlarını sürdürmektedirler.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz