Özlem Öz

Özlem Öz sosyal meday dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında merak edilenler, kariyeri, çalışmaları. Kısaca biyografi ve hayatı.

Özlem Öz Kimdir?

Özlem Öz girişimci, sosyal medya dijital içerik üreticisi. Hemşirelik bölümü mezunudur. Son dönemde özellikle sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ve fenomen kimliği ile dikkat çekmiştir. Marmara Üniversitesi Hemşirelik Bölümü mezunudur. Özellikle Dilan Polat ve Engin Polat olayı sonrasında gündeme gelmiştir.
ozlem oz2 jpg

Özlem Öz Kaç Yaşında?

Özlem Öz 34 yaşındadır. Doğum tarihi 17 Kasım 1989, burcu ise akrep’tir.

Uzun süredir ailesi ve yaşantısı ile ile ilgili sosyal medyada paylaşımlar yapmakta, ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Resmi instagram hesabı @ozlemlinaoz ‘dür. Günümüz itibariyle 2,5 Mn civarında takipçisi bulunmaktadır.

Günümüz itibariyle sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar dışında, bir güzellik merkezininde işletmeciliğini üstlendiği belirtilmektedir.

Marmara Üniversitesi eğitimi sonrasında Dr. Tayyar Taylan Öz ile evlenmiştir. Bu evliliğinden 3 kızı olan başarılı ismin, dördüncü çocuklarını bekledikleri belirtiliyor.

Eşi Tayyar Öz Kimdir?

Özlem Lina Öz’ün eşi Dr. Tayyar Taylan Öz’dür. 1987 Kahramanmaraş Süleymanlı Kışla Köyü doğumludur. İlköğretim ve ortaokul tahsilini doğup büyüdüğü memleketi Süleymanlı köyünde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.
ozlem oz1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz