KimNereli.net

Oğuzhan Uğur

Oğuzhan Uğur Kimdir?

Oğuzhan Uğur
Gerçek adı: Oğuzhan Uğur
Doğum Tarihi: 29/01/1984 (36 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.71
Burç: Kova
Meslek: Şarkıcı Senarist Yönetmen Youtuber
Mezuniyet: Akdeniz Üniversitesi
Doğum yeri: Ankara

Oğuzhan Uğur Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Oğuzhan Uğur son dönemlerde hem sosyal medya dünyasının, hem müzik dünyasının hemde oyunculuk sektörünün en fazla merak edilen isimlerinden birisidir. Peki kimdir? kaç yaşında? boyu kilosu kaç? bilinmeyen biyografi bilgileri sizlerle.

Bir dönem Mustafa Şevki Doğan ve Yönetmen Osman Sınav‘ın asistanlığını yapmıştır. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünden mezun olmuştur. Okul eğitimi döneminde sergi, belgesel ve kısa film çalışmaları gerçekleştirmiş ardından Osman Sınav ile çalışmaya başlamıştır.

Oğuzhan Uğur Kaç yaşında? doğum yeri? ve burcu nedir?

2018 yılı itibariyle 34 yaşında ve burcu Kova’dır. Oyuncu ve müzisyen Oğuzhan Uğur aslen 1984 Ankara doğumludur. Hem müzik, hemde oyunculuk dünyasında yer alan Oğuzhan Uğur bir dönem Youtube üzerinden şeberme adını verdiği absurd skeçlerle hatırı sayılır bir kitleye ulaşmıştır.

2011 senesinde Ağır Abi isimli sinema filminin senaristlik ve yönetmenlik görevini üstlenmiştir. 2015 yılında Pişt, 2016 yılında ise Bizans Oyunları projelerinde rol almıştır.

Ayrıca 2012 yılında Çok Şükür isimli albüm ile müzik piyasasına giriş yapmıştır. Albüm dışında tekli single çalışmaları ile müzik kariyerini sürdüren Oğuzhan Uğur’un single çalışmaları Terbiyesizim, Panpa, Birinci Vazife, İstemiyorum, Sağ Salim, Bal Prensesim, Dengi Dengine feat. Ege Çubukçu, Biyolojik Unsur, Mağlubiyet, Madım Mı? ve Kıskanç.

Pop sanatçısı Murat Dalkılıç‘ın ise Leyla isimli şarkısının klip videosunun yönetmenlik görevini üstlenmiştir. Mağlubiyet isimli parçayı Murat Dalkılıç ile birlikte seslendirmiştir.

Sevgilisi kim?
Günümüzde Youtube kanalı BaBaLa TV üzerinden video yayınlarına devam etmektedir.

Bir dönem ismi güzel sanatçı Merve Özbey ile aşk dedikodularıyla magazin gündemine gelmiştir. Ardından ise vizyona girecek olan Borç Harç isimli sinema filminde yer alan bir kesitin görüntüsü nedeniyle oyuncu Esma Soysal ile sevgili olduğu haberleri yapılmıştır. Ancak bu haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtilmiştir. Son olarak yine instagram üzerinden birlikte bir fotoğraf paylaşılmıştır.


Youtube üzerinden bugüne kadar anlatılmamış şeyleri, aslında insanların birbirleri ile konuşmaya çalıştığı şeyleri anlatmaktadır. Bu nedenle görsel bir şova ihtiyaç olduğunu dile getirmiştir. Sinema’nın kendisi için bir aşk değil, gelir kapısı olduğunu belirten Oğuzhan Uğur, yıllar önce Youtube üzerinden Şebermeler adlı skeçler paylaşmıştır.

Son olarak Oğuzhan Uğur Pinç – Oğuzhan Uğur ile P!nç: En Komik Anlar! videosu;

Etiketler: ,

Exatlon Challenge Diğer Kişiler

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Oğuzhan Uğur
Gerçek adı: Oğuzhan Uğur
Doğum Tarihi: 29/01/1984 (36 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.71
Burç: Kova
Meslek: Şarkıcı Senarist Yönetmen Youtuber
Mezuniyet: Akdeniz Üniversitesi
Doğum yeri: Ankara
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

462.265 kez okundu

2.

Beren Saat

410.465 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

379.789 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

339.824 kez okundu

5.

Tarık Akan

304.043 kez okundu

6.

Tarkan

248.395 kez okundu

7.

Volkan Demirel

233.459 kez okundu

8.

Emre Mor

208.933 kez okundu

9.

Ersay Üner

205.342 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

203.011 kez okundu