Naz Mila

Naz Mila hakkında merak edilen soruların cevapları. Ekran severler tarafından katıldığı televizyon programları ile tanınan ünlü isim Kaç yaşında? boyu, kilosu, evli mi? bekar mı? bilinmeyen bir çok yönü. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Zuhal Topal‘ın sunduğu Evleneceksen gel isimli izdivaç programında gelin adayı olarak tanınan Naz Mila aslen Azerbaycan’lıdır. 1992 yılında Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir, burcu ise Koç’tur. Boyu 1.66 cm, kilosu ise 48’dir.


Yarışma ve sonrasında sosyal medya hesaplarından sıkça cesur paylaşımları ile adından söz ettiren ünlü isim bir dönem Ali Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte görüntülenmiştir. Daha önce bir kez evlenen Naz Mila’nın eski evliliğinden Milana isminde bir kızı vardır.

2019 yılı itibariyle instagram sosyal medya hesabında 993 Bin takipçisi bulunmaktadır. 15 Haziran 2017 tarihinde ise Youtube kanalını Naz Mila Official ismi ile açmış günümüzde 26 Bin civarında abonesi bulunmaktadır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

23 Mayıs 2019 tarihinde uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gürkan ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde kıyılan nikah ile evlenmiştir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz