Mustafa Rahman Tohma

Mustafa Rahman Tohma son dönemlerde özellikle medyanın gündeminde yer almaktadır. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? ne iş yapıyor? kimdir? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1982 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Mustafa Rahman Tohma aslen Hatay, Antakya doğumludur. Ziraat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra ailesinin de işi olan çiftçilik ile iş hayatını sürdürdüğü belirtilmektedir. Uzun boyu ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Mustafa Tohma geçmiş dönemlerde hatır gönül için aile dostlarının isteği de olduğu için bir kaç kez model olarak çalışmalarda bulunmuştur.

Mustafa Rahman Tohma ne iş yapıyor?

Çiftçilik ve Ziraat alanında çalışmalarını sürdüren başarılı iş adamı Hayvan Yemi, Mısır, Buğday vb. bir çok tahıl ürününün üretimi işi ile ilgilenmektedir.

Seren Serengil ile sevgili mi?

Son dönemlerde ünlü sanatçı Seren Serengil ile sevgili oldukları yönünde aşk dedikoduları ile magazin gündemine gelmiş ve en fazla merak edilen isimlerden birisi olmuştur.

Resmi instagram hesabında da ünlü sanatçı ile resimleri bulunmaktadır. Mustafa Rahman Tohma birlikte çekilmiş olan resmin altına Sero’m ile güzel bir işe imza attık. Allah utandırmasın, Krem geliyor mesajı yazmıştır. Serengil ise aynı paylaşımın altına ortak, arkadaş ve yoldaş, dünyanın en iyi kalpli adamı notunu düşmüştür. Sevgili olup olmadıkları henüz bir netlik kazanmamış ancak paylaşımlardan da anlaşılacağı üzere ikilinin ortak bir iş için bir araya geldikleri de belirtilmektedir.

En büyük hobisi kayak yapmak, en büyük tutkusu ise paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere Beşiktaş’tır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz